Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Mans – Limoges İddaa Tahmini 19.10.19

Le Mans – Limoges İddaa Tahmini 19.10.19

Fransa JeepElite ProA 5.hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi saat 21:00’da Limoges ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Le Mans eski gücünde değil, bunu net olarak söyleyebiliriz ilk maçların ardından. İlk 4 maçlarından sadece 1 tanesini kazanabildiler, evlerinde Chalon Saone’u 8 sayı farkla geçmişlerid. Evlerindeki diğer maçta ise Chalons Reims’e 9 sayı farkla kaybederken son maçta ise güçlü Nanterre karşısında tam 19 sayı farkla yenilip darmadağın olmuşlardı.

Limoges ise sezona iyi giremedi rakibi gibi. Ancak son maçlarda toparlanma sinyalleri verdiklerini de söylemek yanlış olmaz. Evlerinde Rytas’ı 21 sayı farkla geçtikten sonra Monaco’ya evlerinde farklı kaybettiler. Haftaiçi ise Kuban deplasmanında beklentilerin üstünde bir direnç sergilediler ki son çeyreğe kadar da direndiler. Ancak son 5 dakikada rakibin sert savunmasına takıldılar ve çift haneli farklarla kaybettiler.

Le Mans’ın oynadığı basketbol ilerisi için ışık vermiyor. Ev sahibi avantajına sahip olmaları önemli olsa da performansları bu avantajı destekleyecek yönde değil. Limoges da rakibi gibi sezona kötü başlamış olsa da son haftalarda oynadıkları basketbol daha olumlu sinyaller veriyor. Sanford ve Christon ikilisiyle bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen favori olduklarını düşünüyorum. Bu nedenle de işimi biraz daha sağlama alıp lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.55
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+6.5) – 1.45
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …