Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Le Mans – Nancy İddaa Tahmini 11.11.23

Le Mans – Nancy İddaa Tahmini 11.11.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Le Mans Cumartesi günü saat 18:00’da Nancy ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışlar. 

Le Mans, her ne kadar BCL’de istediği sonuçları alamasa da burada Pro A’da işler yolunda gidiyor. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve 5 galibiyete ulaşarak play-off yarışındaki iddialarını korudular. Şuana kadar temel sıkıntıları savunma diyebiliriz, maç başına 84 sayı görüyorlar potalarında… Evlerindeki son lig maçında da bu sebepten Cholet’ye 85-88 ile kaybetmişlerdi… Lewis, Jones, Mawugbe ve Schwartz takımın en güvendiği skor opsiyonları konumundalar. 

Nancy ise bu sezonun flaş ekiplerinden birisi. Herkes onları düşme hattında mücadele edecek diye beklerken son 4 maçtan çıkarıdkları 3 galibiyetle 9. maçın ardından 6 galibiyete ulaştılar ve artık play-off yarışının önemli aktörlerinden biri konumundalar. Son 2 lig maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı bir basketbol olduğunu gördük, bize sırasıyla 197 ve 180 sayı izletmişlerdi. Thompson, Mason, Bowden, Johnson’dan oluşan kaliteli bir yabancı rotasyonları var.

Gerek kağıt üstünde gerekse sahada oynanan basketbol anlamında iki takım arasında bir denklik var, hatta son dönemde Nancy daha formda, daha iyi oynuyor. Ancak deplasmanda oldukları için onlara tam olarak güvenemiyorum. İki takımın da hücumda etkili silahları olduğunu, tempoyu sevdiklerini ve savunmalarının da yumuşak olduğunu biliyoruz. Bu maçta tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını ve savunma zaaflarını cezalandırarak bize bol skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (162.5) – 1.55
Betroad Oranı: ÜST (162.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Beşiktaş Emlakjet – Joventut Badalona İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup A grubu 10. hafta mücadelesinde Beşiktaş Emlakjet Çarşamba günü saat 20:00’da Joventut Badalona …