Anasayfa / Boulazac / Le Portel – Boulazac İddaa Tahmini 20.04.21

Le Portel – Boulazac İddaa Tahmini 20.04.21

Fransa Jeep Elite Pro A 31. hafta mücadelesinde Le Portel Salı saat 19:00’da Boulazac ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.48 olarak belirlemiş.

Le Portel bu sezonun orta şekerli takımlarından biri, 19 maçlarından 8 tanesini kazandılar ve play-off yarışından sadece 1 adım uzaktalar. Evlerindeki maçlarında da iyi işler çıkardıklarını söylemek yanlış olmaz, 10 maçlarından 6 tanesini kazanmayı başardılar evlerinde. Ayrıca son 4 iç saha maçlarından 3 tanesini kazandıklarını, son 2 iç saha maçlarını da kazanarak bu maça güzel bir seri başlangıcı ile geldiklerini söyleyebiliriz. Son maçta da denk rakiplerinden Roanne’ı zor da olsa 79-77 ile yenmişlerdi. McIntosh 20 sayı ve Abouo da 14 sayı ile galibiyetin diğer mimarları olmuşlardı. 

Boulazac ise ligin zayıf halkalarından biri, 17 maçlarından sadece 3 tanesini kazanabildiler. Özellikle deplasmanda ciddi sıkıntılar yaşadıklarını biliyoruz, 9 maçlarından 7 tanesini kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarından ikisini kaybederken Chalon’dan 12 ve Dijon’dan 9 sayı fark yemişlerdi. Ayrıca 17 Nisan’daki son maçlarında da konuk ettikleri güçlü rakipleri Asvel’e 67-95 ile kaybederken hiç direnç gösterememişler, tam anlamıyla dağılmışlardı. 

Portel ligin play-off yarışçılarından biri ve yarıştan kopmamak için neredeyse tüm rakiplerinin yenmiş olduğu Boulazac’a karşı hata yapmak istemeyeceklerdir. Kendi sahlarında oynamanın avantajıyla McIntosh ve Abouo gibi formda isimlerin liderliğinde son 2 iç saha maçında olduğu gibi kazanarak serilerini 3 maça çıkaracaklarını düşünüyorum. Alternatif olarak da iki takımın düşük hücum performansları gözönüne alınarak yüksek baremlerden alt seçeneği tercih edilebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

London Lions – Newcastle Eagles İddaa Tahmini 16.05.21

İngiltere Ligi‘nde tarafsız sahada Leicester’da oynanacak final maçında London Lions Pazar saat 19:30’da Newcastle Eagles …