Anasayfa / Bourg / Le Portel – Bourg İddaa Tahmini 22.05.21

Le Portel – Bourg İddaa Tahmini 22.05.21

Fransa Jeep Elite Pro A 14. hafta erteleme maçında Le Portel Cumartesi saat 19:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Le Portel 27 maçtan topladığı 12 galibiyetle play-off yarışının sadece 1 adım gerisinde yer alıyor. Son 3 maçlarını da üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Üstelik bu maçların son ikisi deplasmandaydı, denk rakiplerinden Roeanne’ı ve vasat rakiplerinden Gravelines’ı geçmişlerdi bu maçlarda. Son maçta Roanne’ı 74-77 ile geçerken Mcintosh 22 sayı, 5 ribaund ile yıldızlaşmış, Ngouama 13 sayı ve Dallo da 10 sayı, 9 ribaund ile ona destek olmuşlardı.

Bourg cephesinde ise son 2 maçta işler pek yolunda değil. İki maçı da evlerinde oynamalarına rağmen önce içerde lig sonuncusu Boulazac karşısında çok zorlandılar ve uzatmada 6 sayı ile kazanabildiler, sonra da güçlü rakipleri Asvel’e 9 sayı farkla yenildiler. Üstelik o maçta sadece 70 sayıda kalmışlar, en güvendikleri hücum performanslarının çok gerisinde yer almışlardı. Andjusic 22 sayı ve Omic 16 sayı dışında direnebilen olmamıştı Asvel karşısında. 

Evet kağıt üstünde Bourg, rakibine göre çok daha iyi bir takım ama son maçlarda düşüşte oldukları bir gerçek ki Portel ise onların aksine yükselişte ve formdalar. Evlerinde de olsalar Bourg’u yenmeleri sürpriz niteliğinde bir sonuç olacaktır ama kaybetseler de Mcintosh liderliğinde direneceklerini, son maçlarda beklentilerin altında kalan rakiplerini zorlayacaklarını tahmin ediyorum. Bu nedenle de tercihimi ev sahibi lehine açılan handikapı yanıma almaktan yana kullanacağım. Alternatif olarak da ev sahibi için açılan baremden alt seçeneğine yönelebilirsiniz.

İddaa Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …