Anasayfa / Chalon Saone / Le Portel – Chalon Saone İddaa Tahmini 05.11.18

Le Portel – Chalon Saone İddaa Tahmini 05.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A 8.hafta mücadelesinde Le Portel Pazartesi saat 22:45’te Chalon Saone ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Le Portel 7 maçtan 4 galibiyet çıkarabildi ve geçen sezon olduğu gibi iç saha maçlarını kazanarak play-offları zorlamaya çalışacaklar. Son 2 maçı kazanırken epey zorlandıklarını, üstelik de zayıf rakiplerle oynadıklarını hatırlatmam lazım. Antibes’i ancak uzatma sonunda geçebilmişler ve sonrasında da ligin yeni takımı son topta 2 sayı ile yenebilmişlerdi.

Chalon Saone ise üst üste 2 maçını kazandı ve formda olduklarını söyleyebiliriz. Çünkü önce deplasmanda zayıf ekiplerden Antibes’i tam 37 sayı farkla darma dağan etmişler sonra da içerde şampiyonluk favorilerinden Monaco’yu son topta yenmeyi başarmışlardı. 7 maçtan 5 galibiyet çıkardılar ve eski günlerine dönmek için deplasmanda da maç kazanmaları gerektiğini çok iyi biliyorlar.

Le Portel evinde üst üste galibiyetler almış olsa da son iki maçta zayıf ekiplere karşı epey zorlandı ve artık kaybetme zamanının geldiğinin sinyallerini verdi. Diğer taraftan Chalon Saone da son deplasman maçında Antibes’i 37 sayı farkla ezip geçerken evden uzakta da iyi basketbol oynadığının mesajını verdi. Son maçta da Monaco’yu yenmenin morali ile bu deplasmandan zor da olsa bir galibiyet çıkararak yollarına 3/3 ile devam edeceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-1.5) / 2.07
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …