Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Le Portel – Le Mans İddaa Tahmini 23.10.22

Le Portel – Le Mans İddaa Tahmini 23.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 6. hafta mücadelesinde Le Portel Pazar günü saat 16:15’de Le Mans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Le Portel ligin zayıf halkalarından biri, 5 maçta 0 çektiler ve tüm ligde, 18 takım arasında galibiyeti bulunmayan tek takım olduklarını belirtelim. Aslında son 2 maçlarında rakiplerine iyi direnmişler ama sonunu getirememişlerdi; önce geçen sezonun şampiyonu Asvel’e içerde 3 sayı farkla sonra da deplasmanda denk rakiplerinden Provence’ye 2 sayı farkla yenilmişlerdi. O son maçta Curry 20 sayı, 5 ribaund, Hifi 15 sayı, 4 asist ve Allen 13 sayı, 11 ribaund ile direnen isimler olmuşlardı.

Le Mans ise sezona çok iyi başlayan ekiplerden birisi, 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak bu sezon ilk 4 yarışına dahil olabileceklerini gösterdiler. Deplasmanda şuana kadar oynadıkları 2 maçı da galibiyetle kapattıklarını, dişli rakiplerden Limoges’u 7 sayı ve ilk 4 yarışındaki direkt rakiplerinden Dijon’u ise uzatma sonunda 10 sayı farkla yendiklerini belirtelim. Son maçlarında ise konuk ettikleri bir diğer denk rakipleri Levallois’ya uzatma sonunda 89-94 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Morgan 34 sayı, 4 ribaund ve Tinkle 21 sayı, 9 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi. 

Ev sahibi ekip bu sezon düşme adaylarından birisi, bunu zaten ilk 5 maçta 0 çekerek net olarak gösterdiler. Evet son 2 maçı kıl payı kaybetmişlerdi ama bu kez karşılarında çok diri ve formda bir rakip olacak ki Le Mans son 2 deplasman maçını kazanmış bir ekip. İlk 4 yarışında kopmamak adın denk rakiplerinin büyük olasılıkla rahat geçecekleri bu rakip karşısında deplasmanda da olsalar kalitelerini ortaya koyacaklarını ve Morgan ile Tinkle liderliğinde kazanırken düşük handikapı da aşacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-2.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

KK Krka – KK Sentjur İddaa Tahmini 29.11.22

Slovenya Ligi 8. hafta mücadelesinde KK Krka Salı günü saat 21:00’da KK Sentjur ile karşılaşacak. …