Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Portel – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 12.02.21

Le Portel – Metropolitan Levallois İddaa Tahmini 12.02.21

Fransa Jeep Elite Pro A 11. hafta mücadelesinde Le Portel Cuma saat 20:00’da Metropolitan Levallois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamış. 

Le Portel 9 maçın ardından hanesine 5 galibiyet yazdırabildi ve bu sezon düşme hattından uzakta, hatta play-off potasına yakın ilerliyorlar. Ancak geçen sezon olduğu gibi skor üretimindeki kısır performansları halen devam ediyor, maç başına ortalama 74 sayı üretebiliyorlar sadece. Ocak ayında oynadıkları 2 maçta da bizlere düşük skorlu maçlar izletmişler, son maçlarında 30 Ocak’ta konuk oldukları güçlü Monaco karşısında hiç varlık gösterememişler ve 82-60’lık skorla hezimete uğramışlardı.

Levallois ise sezonun flaş ekibi olarak başladığı EuroCup ve Pro A sahnesinde son maçlarda bir düşüş yaşıyor. İki kulvardaki maçlarında üst üste 3 kayıp yaşadılar ve bu maçlarda skor üretimi konusunda yaşadıkları sorunlar dikkat çekti, bu 3 maçta 147, 124 ve 134 sayı izlemiştik sadece. Son olarak geçen hafta Pro A’da konuk ettikleri Strasbourg karşısında savunmada iyi işler çıkarmışlar ama yine hücum üretkenliğinde sınıfta kalıp 63-71 ile kaybetmişlerdi.

İki takım da son haftalarda üretim konusunda sorun yaşıyor ama buna karşın Levallois savunma konusunda gayet iyi durumda. Bu maçta da Monaco karşısında 60 sayıda kalmış kendi sikletinde olmayan rakibini düşük skorlarda tutacaklarını, son 3 maçta aldıkları seri yenilgilerin acısını da bu maçta reaksiyon olarak göstereceklerini tahmin ediyorum. Bu nedenle tercihimi Levallois’nın galibiyetiyle beraber düşük skordan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 & ALT (153.5) – 2.10
JetBahis Oranı: MS 2 & ALT (153.5) – 2.55
Güven Endeksi: 7

Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Brescia – Reggio Emilia İddaa Tahmini 28.02.21

İtalya Lega Basket Serie A 20. hafta mücadelesinde Brescia Pazar saat 22:45’de Reggio Emilia ile …