Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Portel – Roanne İddaa Tahmini 18.10.19

Le Portel – Roanne İddaa Tahmini 18.10.19

Fransa JeepElite ProA 5.hafta mücadelesinde Le Portel Cuma saat 21:00’da Roanne ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.39 oran belirlemişken İddaa ise oranı 1.25 olarak açıklamış.

Le Portel geride bıraktığımız 4 maçta henüz galibiyetle tanışamadı. Evlerinde oynadıkları 2 maçta ise Bourg’a direnip 6 sayı farkla kaybederken Strasbourg’a karşı ise hiç direnemediler ve 31 sayı fark yediler. Son maçlarında ise geçen hafta deplasmanda Orthez’e karşı iyi oynamışlar ve sert savunmaları ile maçın içinde kalsalar da 7 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı.

Roanne ise ligin yeni takımlarından biri ve tek galibiyetlerini ligin diğer yeni takımı Orleans karşısında içerde 1 sayı farkla alabilmişlerdi. Deplasmandaki 2 maçlarında ise Cholet’den 26 sayı fark yedikten sonra Monaco’ya karşı kolay pes etmemişler ve 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Ancak geçen hafta evlerinde Gravelines karşısında tam olarak dağıldılar, 28 sayı farkla yenilmediler, hezimete uğradılar.

Ligin iki vasat takımının karşılaşmasında düşme hattını çok yakından ilgilendiren bir maç izleyeceğiz. Kaybeden takım için sezonun geri kalanı zor geçecek, iki takım için de hedef maçlardan biri. Le Portel’in ev sahibi avantajı var ve deplasmanlarda bile dirençli bir basketbol sergilemişlerdi. Bu maçta da zaman zaman zorlansalar da Harrison ve Hassell liderliğinde sezonun ilk galibiyetine ulaşacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.25
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 – 1.39
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …