Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Le Portel – Strasbourg İddaa Tahmini 04.10.19

Le Portel – Strasbourg İddaa Tahmini 04.10.19

Fransa JeepElite ProA 3.maç gününde Le Portel Cuma saat 21:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Le Portel ilk 2 maçta bu sezon kolay lokma olmayacağını ve düşme potasından uzak kalabileceğinin ışıklarını gösterdi. Kendilerine göre güçlü iki rakip karşısında da son topa kadar direndiler kaybetmelerine rağmen; ikisi de deplasmanda oynanan maçta Dijon’a 3 ve Limoges’a 1 sayı farkla yenilmişlerdi. Eski uşaklı Harrsion ve tecrübeli uzun Hassell en önemli silahları.

Strasbourg ise sezona istediği gibi bir giriş yapamadı. Koç Collet’nin Dünya Kupası’nda Fransa’nın başında olması ile hazırlık dönemini verimli geçiremediklerini görüyoruz sezonun ilk maçlarında. Deplasmanda Bourg’a 8 sayı farkla kaybederken evlerinde ise son şampiyon Asvel’e iyi direnmelerine rağmen 1 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Trice ve York gibi iki skor potansiyeli yüksek guarda sahip oldukları gibi pota altında da Inglis ve Grant gibi kaliteli isimler var ellerinde.

Strasbourg elbette kadro kalitesi ve tecrübe anlamında Le Portel’in bir kaç adım önünde. Ancak henüz adaptasyon sürecini tamamlayıp takım kimyasını stabil hale getirememişler. Le Portel ise ilk maçta güçlü rakiplere diş gösterdi, iyi direndi. Bu maçta da evinde oynamanın avantajıyla henüz olmayan Strasbourg karşısında kolay pes etmeyeceğini, kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.49
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …