Anasayfa / Basketbol Haber / LeBron Yeni Takımına Karar Verdi

LeBron Yeni Takımına Karar Verdi

Kral Beklenen Kararı Verdi

Tüm basketbol camiasının beklediği an geldi ve Lebron James kararını verdi ve daha önce sizlerle paylaştığımız gibi en bol sıfırlı opsiyonu değerlendirerek Los Angeles Lakers ile 4 yıllık toplam $154m değerinde kontrata imza attı.

14 kez All Star seçilen LeBron James’in 3 NBA şampiyonluğu, 4 MVP (en değerli oyuncu) ödülü, 3 NBA Finalleri MVP ödülü ve 2 Olimpiyat altını bulunuyor.

Bir Hamle Daha Şart

Bu hamle ile NBA’de Doğu konferansının baya zayıfladığını söylemek yanlış olmaz. Diğer taraftan Kobe Bryant’ın da dediği gibi Lebron’un artık kazanmanın yolunu bulması gerekiyor. Bu noktada Lakers 2 yeni hamle daha yaparak Javal McGee ve Lebron’un belalısı Lance Stephenson da kadroya kattı. Ancak ne bu 2 isim ne de Lakers’ın mevcuttaki kadrosu bir süper yıldız içermiyor hatta bir yıldız dahi içermiyor. Sadece Ball ya da Kuzma gibi yıldız adayları var. Özetle Lakers farklı bir hamle yapmazsa Lebron ve arkadaşlarının güçlü Batı konferansında Rockets ve Warriors gibi takımlara karşı işleri çok ama çok zor olacak.

Lakers patronu Magic Johnson , LeBron’un yanına San Antonio Spurs’ün yıldız oyuncusu Kawhi Leonard’ı da almak için girişimlerini sürdürüyor.Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (2) 20.09.20

NBA play-off doğu konferansı final serisi üçüncü maçında cumartesiyi pazara bağlayan gece 03:30’da Miami Heat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir