Anasayfa / Basketbol Haber / Lebron’lu Space Jam 2 Geliyor!

Lebron’lu Space Jam 2 Geliyor!

Space Jam 2 filminden ilk görsel sinema ve basketbolseverler ile paylaşıldı.

Space Jam serisinin ilk filmi, Majesteleri Michael Jordan’ın başrol oyunculuğunda büyük bir gişe yapmış ve başta basketbolseverler olmak üzere kamuoyundan büyük bir sevgi görmüştü.

Amerikan basınından Hollywood Reporter‘ın haberine göre Ryan Coogler, serinin ikinci filmi için LeBron James ile bir araya gelmeye hazırlanıyor.

Filmin yapımcılığını Coogler üstlenirken yönetmen koltuğunda ise Terence Nance’in oturacağı belirtildi. Ayrıca filmin 2019 yılında NBA’in tatilde olacağı yaz döneminde vizyonda olması bekleniyor. James, 2015 yılında Trainwreck isimli yapımda yardımcı rol üstlenmişti ve bu film, yıldız ismin ilk başrolü olacak.

Hollywood Reporter’a konuşan James, Coogler ile ilgili “Vizyonunu sevdim,” şeklinde konuştu.

Space Jam ile ilgili farklı isimlerin filmi çekeceğine dair dedikodular çıkmıştı ancak filmin çekilmesi için ilk elle tutulur adımlar atılmış gözüküyor.

İddiaya göre filmin alt metninde James ile Jordan arasındaki “Tarihin en iyisi kim?” tartışmasının fitili bir kez daha ateşlenecek ve oyuncuların kişilik farklılıkları ortaya konulacak.

James, film ile ilgili konuşurken ayrıca şunları söyledi:

“Space Jam işi yalnızca benimle Looney Tunes’un bir araya gelmesinden çok daha büyük bir proje. Çok daha büyük. Hayallerinden vazgeçmezlerse çocukların ne kadar güçlü hissedebileceklerini ve güçlü olabileceklerini anlamalarını istiyorum. Bence Ryan bunu çok insan için yaptı.”

Kaynak: EurohoopsHakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini (3) 28.09.20

NBA’de Play-Off mücadeleleri devam ediyor. Batı konferansı şampiyonu belli oldu ve finaldeki rakibini bekliyor. 3-2’lik …