Anasayfa / Astoria Bydgoszcz / Legia Warsaw – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 13.10.19

Legia Warsaw – Astoria Bydgoszcz İddaa Tahmini 13.10.19

Polonya Ligi 3.hafta mücadelesinde Legia Warsaw Pazar saat 20.00’da Astoria Bydgoszcz ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 6.5 olarak açıklamış.

Legia lige istediği gibi başlayamadı. İlk 2 maçta önce deplasmanda Torun’a 9 sonra da evlerinde Anwil’e 7 sayı farkla yenildiler. Tabi bu iki takımın da ligin kalbur üstü takımları olduklarını söylemeye gerek yok. Bu açıdan Legia’nın iyi direndiğini bile söyleyebiliriz. Sosa Carrion ve Finke bu sezon takip edilmesi gereken isimler, Legia adına en iyi başlangıç yapan isimler oldular.

Ligin yeni takımlarından Astoria ise deplasmanda Ostrow karşısında iyi direnip şansının da yardımıyla uzatmada kazanmayı bilmişti. Ancak ikinci maçlarında Torun’a karşı kendi sahalarında olmalarına rağmen hiç direnemediler ve tam 17 sayı farkla kaybederek gerçek seviyelerini görmüş oldular. Chylinski ve Walton liderliğinde tehlikeli bir takım olduklarını söyleyebiliriz.

Legia kendi sahasında iyi oynayan bir takım ve sezona iki mağlubiyetle başlasalar da bunun güçlü takımlara karşı olduğunu ve iyi de direndiklerini unutmayalım. Astoria ise son maçta Torun karşısında 17 sayı fark yiyerek aslında bu seviyeler için pek de hazır olmadığını göstermişti. Ev sahibinin formda Sosa Carrion ve Finke lidelriğinde kendi sahasında aradığı galibiyete düşük handikapı da aşarak ulaşabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.50
Avrupa Bahis Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.79
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …