Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Legia Warszawa – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 05.09.20

Legia Warszawa – Dabrowa Gornicza İddaa Tahmini 05.09.20

Polonya Ligi 2.hafta mücadelesinde Legia Warszawa Cumartesi saat 20:30’da Dabrowa Gornicza ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 156.5 olarak belirlemiş.

Başkent ekibi hazırlık döneminde bizlere izlettiği düşük tempolu, savunma odaklı basketbolu sezonun ilk maçında da ortaya koydu. Ligin vasat takımlarından Radom karşısında 79-57’lik skorla net bir galibiyet aldılar. Gerek kalmadıkça tempoyu yükseltmeyen, rakibin kolay sayı bulmasına izin vermeyen Legia’da Bibbins ve Morris beklendiği gibi takımın skor yükünü sırtladılar ilk maçta, 35 sayı ürettiler toplamda.

Dabrowa da hazırlık döneminde bizlere kısır maçlar izleten ekipler arasında yer alıyordu. Az üreten ama az da yiyen bir görüntü verdiler. Sezonun ilk maçında da bu paralelde bir performans sergilediler ve direnmelerine rağmen Szczecin’e 73-67’lik skorla kaybetmekten kurtulamadılar. Killeya-Jones ve Wilson takımı hücumda ayakta tutmaya çalışan isimler oldular ama yeterli değillerdi.

İki takım arasında net farklar olduğunu söylemek güç. Aksine bir çok benzerlik var. İki takım da düşük tempoda oynamayı seviyor ve hücumda henüz ritm bulabilmiş değiller. Bu maçta da birdenbire çok yüksek tempolara çıkabileceklerini düşünmüyorum. Aksine daha çok yarı basketbol oynayacaklarını ve birbirlerini kontrol ederek savunma odaklı bir oyun sergileyeceklerini öngörüyorum. Bu nedenle de tercihimi düşük skordan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: ALT (158.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ALT (156.5) – 1.87
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Ness Ziona – Hapoel Eilat İddaa Tahmini 22.09.20

İsrail Kupası son 16 eleme maçında Ness Ziona Salı saat 19:30’da Hapoel Eilat ile karşılaşacak. …