Anasayfa / İddaa Tahminleri / Legia Warszawa – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 14.04.21

Legia Warszawa – Slam Stal Ostrow İddaa Tahmini 14.04.21

Polonya Ligi play-off yarı final serisi ilk maçında Legia Warszawa Çarşamba saat 15:55’de Slam Stal Ostrow ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Legia normal sezonu 2. olarak bitirmesinin ardından çeyrek finalde eşleştiği lig yedincisi Szczecin’i 3-1 ile geçerek adını yarı finale yazdırdı. Serideki ilk deplasman maçını 7 sayı farkla kaybedip ikinci deplasman maçını 7 sayı farkla kazanarak turu geçmişlerdi. Karolak, Morris, Medford, Likhodey dörtlüsü seri boyunca takımın en güvenilir skor opsiyonlarıydı, ayrıca takım savunnmalarınında iyi olduğunu kritik olan son maçta gelen deplasman galibiyetinde rakibe sadece 72 sayı şansı tanıdıklarını unutmayalım.

Ostrow ise normal sezonu 3. bitirdikten sonra lig altıncısı Lublin ile eşleiti ve onlar da rakiplerini 3-1 ile geçerek adlarını yarı finale yazdırdılar tıpkı Legia gibi. Farklı olan Ostrow’un evindeki 2. maçı kaybettikten deplasmandaki 2 maçı üst üste kazanarak seriyi kapatması, evden uzakta da ne kadar tehlikeli bir takım olduğunu göstermesiydi. Her ne kadar son maçı uzatmada da geçmiş olsalar deplasmanda kazanmaları ve seriyi bu şekilde kapatmaları önemliydi. Seri boyunca Smith, Ogden, Florence, Garbacz, Kell gibi farklı skorerleri devreye sokmayı bildiler.

Biri sezonu 2. diğeri sezonu 3. sırada bitiren iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz yarı finalde. Her ne kadar başkent ekibi ev sahibi avantajına sahip olsa da Ostrow çeyrek finaldeki 2 deplasman maçını da üst üste kazanarak evden uzakta da çok tehlikeli bir takım olduğunu gösterdi. Bu maçta da Smith liderliğinde farklı skor opsiyonlarını devreye sokarak geniş kadrolarının avantajını kullanacaklarını, seriye deplasman galibiyetiyle başlayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.40
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Obradoiro – UCAM Murcia İddaa Tahmini 19.05.21

İspanya Liga Endesa 35. hafta mücadelesinde Obradoiro Çarşamba saat 19:30’da UCAM Murcia ile karşılaşacak. İddaa …