Anasayfa / İddaa Tahminleri / Legia Warszawa – Torun İddaa Tahmini 04.11.23

Legia Warszawa – Torun İddaa Tahmini 04.11.23

Polonya Ligi 7. hafta mücadelesinde Legia Warszawa Cumartesi günü saat 17:30’da Torun ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Başkent ekibi ligin play-off potasında yer alan ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de toplamda 3 galibiyete ulaştılar. Aynı zamanda Europe Cup’da da mücadele ediyorlar ve evlerindeki son 3 resmim maçı da kazandılar. Son olarak 1 Kasım’da konuk ettikleri Rumen ekibi Oradea’yı 90-79 ile geçmişlerdi. O maçta Vital 30 sayı, 4 ribaund ile MVP performansı sergilerken, Pipes 16 sayı ve Marcel Ponitka 12 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Torun da 3 galibiyete sahip ve rakibini averajla takip ediyor. Diğer yandan onlar da son 3 maçtan ikisini kazandılar ve formdalar. Nitekim son deplasman maçlarında da Spojnia’yı 11 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Arik Smith, Filipovic, Diggs ve Diduszko takımın öne çıkan isimleri. Son maçta evlerinde Slam Stal Ostrow’a 19 sayı farkla kaybettiler, şimdi o maçın reaksiyonunu arayacaklar bir deplasman galibiyetiyle. 

İki takım arasında puan tablosunda olduğu gibi bir denklik olduğunu düşünüyorum. Torun’un son maçta evinde Ostrow’a 19 sayı farkla kaybetmesi yanıltıcı olabilir. Legia’nın evinde de olsa çift haneli farklarla kazanacak kadar güven verdiğini düşünmüyorum. Torun’un evindeki mağlubiyetin reaksiyonunu vermek isteyeceğini, Smith, Filipovic, Diggs üçlüsünün liderliğinde direnerek kaybetse de handikapta kalacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.62
Rexbet Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …