Anasayfa / Gigantes de Carolina / Leones De Ponce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 17.07.21

Leones De Ponce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 17.07.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones De Ponce Cumartesi saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Ponce ilk maçında deplasmanda San German karşısında beklenenden kötü bir oyun oynamış ve son nefeste 86-84 ile kaybetmekten kurtulamamıştı, özellikle savunmada sorunlar yaşadıklarını görmüştük. Hücumda ise milli takımın kaptanı Liz 23 sayı ile takımını taşırken, Avrupa’dan da tanıyacağımız tecrübeli uzun Deon Thompson 18 sayı ve Renfroe 17 sayı ile takımlarını ayakta tutmuşlar ama galibiyet için yeterli olamamışlardı. 

Carolina ise ilk maçında konuk ettiği Mayaguez karşısında 84-82’lik skorla son nefeste sürpriz bir galibiyet elde etmişti. Evet savunmada maç genelinde sorunlar yaşamışlardı ama hücumda Reese 21 sayı, 9 ribaund, 6 asist ile komple bir performans sergilerken White 20 sayı, 5 ribaund, 5 asist ve Costner da 16 sayı, 9 ribaund ile ona eşlik edince kazanmanın yolunu bulmuşlardı. 

Ponce her ne kadar ilk maçını kaybetmiş olsa da bu bir gösterge değil ve bana göre iş kazası. Ellerinde uluslarası tecrübeli çok yüksek olan iki yıldız, Thompson ve Renfroe varken bu kazayı çabuk atlatacaklarını, evlerindeki ilk maçlarında ne yapıp edip kazanmanın bir yolunu bulacaklarını ve çıkışa geçeceklerini düşünüyorum. Alternatif olarak ise ilk mçata Carolina’nın sergilediği etkili hücum performansını da dikkate alarak toplam baremden üst seçeneğini deneyebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.40
Güven Endeksi: 9Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Japonya – İspanya İddaa Tahmini 26.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları C grubu mücadelesinde Japonya Pazartesi saat 15:00’da İspanya ile karşılaşacak. İddaa ev …