Anasayfa / Gigantes de Carolina / Leones de Ponce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 30.06.24

Leones de Ponce – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 30.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ilk yarı için toplam sayı limitini 88.5 olarak açıklamışlar.

Ponce son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 14 galibiyete ulaşarak kendisine A grubunda 5. sırada yer buldu, hedefledikleri ilk 4 yarışından artık sadece averajla uzaktalar. Diğer yandan evlerindeki performanslarına bakınca da son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını, bunu yaparken de bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük, sırasıyla 192 sayı, 182 sayı ve 178 sayı üretilmişti o maçlarda.

Carolina ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 19 galibiyete ulaştı, kendisine B grubunda 2. sırada yer buldu ki liderlik yarışında da Guaynabo’yu yakından takiplerini sürdürüyorlar. Onların deplasman karnerlerine baktığımızda ise son 5 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, bize minimum 178 sayı izletmişlerdi o maçlarda. 

İki takım da son dönemde oldukça formdalar, üst üste galibiyetler aldılar ve bu sayede de gruplarında üst sıralara tırmandılar. Bir diğer ortak noktaları ise son dönemde aldıkları galibiyetlerin temelinde yüksek tempo ve hücum odaklı bir basketbol vardı. Bu maçta da birbirlerinin savunma zaaflarını yüksek tempoda rahatlıkla cezalandıracaklarını, ilk yarıdan savunmaların düşeceğini ve bize bol skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: İY ÜST (88.5) – 1.62
intobet Oranı: İY ÜST (88.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …