Anasayfa / İddaa Tahminleri / Leones de Ponce – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.24

Leones de Ponce – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Cuma günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.58 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.71 olarak belirlemiş.

Ponce son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 13 galibiyete ulaştı, kendisine 5. sırada yer bulmayı başardı. Hatta artık hedefledikleri ilk 4 yarışı, yani play-off potasından sadece 1 galibiyet uzaktalar ve 1 maçları da eksik. Evlerindeki performanslarına bakınca ise işlerin yolunda gittiğini gördük, son 2 maçlarında Quebradillas’ı 22 sayı ve Bayamon’u ise 6  sayı farkla geçerek çıkışlarını sürdürmüşlerdi. 

Mayaguez ise her ne kadar 14 galibiyetle rakibinin bir adım önünde yer alsa da son 3 maçını üst üste kaybetmiş, formsuz bir takım konumunda. Ayrıca deplasman karneleri de ciddi sıkıntılı, tam 9 maçtır kazanmayı unutmuş durumdalar evden uzakta. Son olarak 26 Haziran’da konuk oldukları San German karşısında hücumda tam anlamıyla sınıfta kalmışlar ve 84-70 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere bir denklik var. Ancak diğer yandan son dönemdeki form grafiklerine baktığımızda ise Ponce’nin daha iyi durumda olduğunu görebiliriz ki ev sahibi avantajları da var ceplerinde pek tabi. Özellikle deplasmanlarda yokları oynayan, tam 9 maçtır kazanamayan Mayaguez karşısında sürprize izin vermeyip kazanacaklarını düşünüyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.58
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Scarborough Shooting Stars – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 13.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Scarborough Shooting Stars Cumartesi günü saat 21:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak Mobilbahis …