Anasayfa / İddaa Tahminleri / Leones de Ponce – San German İddaa Tahmini 05.06.24

Leones de Ponce – San German İddaa Tahmini 05.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Çarşamba günü saat 03:00’da San German ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 172.5 olarak açıklamışlar.

Ponce son 3 maçından ikisini kaybetti ve 9 galibiyette kaldı, bu nedenle de kendisine 5. sırada yer buldu. Hedefledikleri ilk 4 yarışından 2 adım uzaktalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisini kaybettiklerini, bu kayıpların da temel nedeninin savunmadaki yumuşaklık olduğunu görebiliriz, sırasıyla 171 sayı ve 177 sayı izlemiştik o maçlarda. 

San German ise son 2 maçını üst üste kaybetti, onlar da iyi bir dönemden geçmiyorlar. Buna rağmen 10 galibiyet topladıklarının beliretlim. Evet galibiyet oranı açısından son sıradalar ama 4. sırada ile aralarında 2 galibiyetlik fark varken 2 maçlarının da eksik olduğunu unutmayalım. Üst üste kaybettikleri son maçlara bakarsak temel sıkıntının savunmada olduğunu görebiliriz. İki maçta bize 188 sayı ve 194 sayı izletmişlerdi. 

İki takım arasında bir denklik olduğunu söyleyebiliriz ki son maçlarda iki ekip de kötü sonuçlar aldıkları için kimin kazanacağını, kimin reaksiyon göstereceğini kestirmek kolay değil. Bu nedenle de taraf ya da handikap riskine girmeyeceğim. Bunun yerine iki takımın da son dönemde sergiledikleri yüksek tempoya ve savunmadaki yumuşaklıklarına güvenerek öncelikli tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (172.5) – 1.70
intobet Oranı: ÜST (172.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Aguada Santeros İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Cuma günü saat 03:00’da Aguada Santeros …