Anasayfa / İddaa Tahminleri / Leones de Ponce – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 21.06.24

Leones de Ponce – Vaqueros de Bayamon İddaa Tahmini 21.06.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Leones de Ponce Cuma günü saat 03:00’da Vaqueros de Bayamon ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5. handikap belirlemişler. 

Ponce üst üste kayıplar yaşadıktan sonra son maçta Quebradillas’ı tam 22 sayı farkla ezip geçerek çıkışa geçmiş, kötü gidişata dur diyerek moral bulmuştu. O maçta Ruiz 21 sayı, 10 ribaund, 7 asist ile MVP performansı sergilerken, Bacon 19 sayı, 10 ribaund ve Murphy 15 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Ayrıca o zafer sayesinde 11 galibiyete ulaşarak ilk 4 yarışındaki iddialarını korudular.

Bayamon sadece yer aldığı B grubun değil, tüm ligin en düşük kazanma oranına (yüzde 32.1) sahip takımı… Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da 28. maçlarında 19. yenilgilerini almış oldular. Deplasman karnelerina bakacak olursak son 5 maçlarının tamamını kaybettiklerini gördük, o maçlardan 3 tanesini zaten çift hanelerle kaybetmişler, bir tanesini de 8 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Aslında iki takım da kendi gruplarının alt sıralarında yer alıyorlar ama Ponce’nin hem kağıt üstünde daha iyi bir kadro olduğunu biliyoruz hem de evlerinde oynamanın avantajıyla bir adım önde olduklarını görebiliyoruz. Bayamon gibi formsuz ve özellikle deplasmanlarda kazanmak konusunda çok zorlanan bir rakip karşısında hata yapmayacaklarını, gruplarındaki ilk 4 yarışındaki iddialarını sürdürmek adına yüksek motivasyon ve taraftar desteği ile handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.66
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …