Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Letonya – Bosna Hersek İddaa Tahmini 21.02.20

Letonya – Bosna Hersek İddaa Tahmini 21.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemeleri H grubu mücadelesinde Letonya Cuma saat 20:30’da Bosna Hersek ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.32 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Letonya NBA ve Euroleague oyuncularından yoksun geliyor elemelere. Koç Stelmahers yönetimindeki kadroda tecrübeli isimlerin yanı sıra parlamaya açık genç yıldız adayları da mevcut. Mejeris ve Meiers pota altında fark yaratabilecek isimler. Blums, Gulbis, Skele tecrübeleriyle Kurucs ile Zagars da genç yetenekler olarak takımın diğer öne çıkan isimleri konumundalar. Bu seviyeler için yeterli bir kadroları var, grupta hem Bosna hem de Bulgaristan’ı yenebilecek seviyedeler.

Bosna diğer Yugoslav ekolünden gelen ülkeler arasında geri planda kalmış durumda. Son yılllarda yıldız potansiyeline sahip isimler çıkaramadıkları gibi milli takım seviyesinde de giderek kan kaybediyorlar. Koç Bosnic uluslarası seviyede tecrübesi olan isim bulmakta zorlanıyor. Sulejmanovic, Stipanovic, Milosevic, Halilovic ve bir türlü beklentileri karşılayamayan Atic kadroda öne çıkması beklenen isimler konumundalar. 

Letonya kendi sahasında ateşli taraftarı ile güzel bir atmosfer oluşturan, rakip takımlara kök söktüren bir takım. Bu grupta da Yunanistan’dan sonra favori konumundalar. Zayıf rakipleri Bosna’nın en iyi olduğu yer pota altı diyebiliriz. Ancak burada da Letonya’nın Mejeris-Meiers ikilisi ile üstünlük kurmasını bekliyorum. Birlikte oynamayı daha iyi bilen ve daha tecrübeli oyunculara sahip Letonya’nın evinde oynamanın avantajı ile hata yapmayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.32
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …