Anasayfa / Estonya Milli Takımı / Letonya – Estonya İddaa Tahmini 19.08.22

Letonya – Estonya İddaa Tahmini 19.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında Letonya Cuma günü saat 19:00’da Estonya ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Koç Banchi yönetimindeki Letonya uzun yılların ardından ilk defa büyük bir turnuvada yer alamıyor, EuroBasket’de boy gösteremeyecekler. Ama Ağustos sonunda 2023 Dünya Kupası elemelerinde bir milli takımımızla olmak üzere iki önemli maça çıkacaklar. Bu nedenle de olabilecek en iyi kadroları ile bu maçlara hazırlanıyorlar. Porzingis, Bertans kardeşler, Rodions Kurucs, Lomazs, Strelnieks hepsi bu maçta İtalyan koçun süre vermesi durumunda sahada olacaklar. Yaz dönemindeki ilk hazırlık maçına çıkacaklar.

Estonya ise hazırlık döneminde gösterdi ki EuroBasket’de sürpriz niteliğinde sonuçlar alabilirler. Son 2 maçlarında Belçika ve Bosna gibi iki önemli rakibi 13’er sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. Son maçta Bosna’ya tam 102 sayı gönderirken Kotsar 21 sayı, 6 ribaund, 4 asist, Kriisa 16 sayı, 7 asist ve Kullamae 14 sayı üretmişler, galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. Hermet 12 sayı ve Drell de 10 sayı ile maçın x-faktörleri konumundaydılar.

Letonya her ne kadar EuroBasket’de boy gösteremeyecek olsa da Avrupa basketbolunun değerli ve istikrarlı ülkelerinden biri. Koç Banchi ile yeni jenerasayonu tecrübeli isimlerle harmanlamaya çalışıyorlar ama şuanda onlar adına asıl önemli olan 2023 Dünya Kupası biletini kapabilmek. Ellerinde Porzingis ve Davis Bertans gibi iki önemli NBA oyuncusu, Strelnieks ve Dairis Bertans gibi iki tecrübeli kısa da var. Dirençli bir takım olsa da kendi sikletlerinde olmayan Estonya karşısında zorlanmadan kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Neptunas – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 03.10.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Neptunas Pazartesi günü saat 19:00’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …