Anasayfa / Genel / Letonya Karadağ Maçı İddaa Tahmini 10.9.17

Letonya Karadağ Maçı İddaa Tahmini 10.9.17

Letonya Karadağ Maçı İddaa Tahmini 10.9.17
Letonya Karadağ Maçı İddaa Tahmini 10.9.17

Eurobasket‘in izlemesi en keyif veren takımlarından Letonya ile turnuvanın orta şekerli takımlarından Karadağ son 16 eleme maçında 10 Eylül Pazar günü öğlen saat 12:30’da İstanbul Sinan Erdem Arena’da karşı karşıya gelecekler.

Letonya’nın favori olduğu maçta analiz kısmına geçmeden önce baremlere bir bakalım. En iyi bahis bürolarından biri olan Bets10’da Karadağ lehine 7.5 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 157.5 olarak set edilmiş. İddiaa’da 781 ve 794 kodlarıyla açılan maçta Karadağ lehine 7.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 158.5 olarak belirlenmiş.

Keyif Veriyorlar

Turnuvanın başında elbette Unicorn-Porzingis heyecanı hepimizi sarmıştı ve Letonya’nın bir sürpriz yapacağını düşünüyorduk. Ama açıkçası Bertans kardeşler ve Timma’nın bu kadar verimli oynayacağını tahmin etmek kolay değildi. İlk maçlarda biraz Strelnieks aksasa da çarklar dönmeye devam etti. Sonraki bölümde ise ilk beşlerinin çok iyi olduğundan ama bench katkısı alamadıklarından bahsetmiştik ki Sırbistan karşısında da bu konuda canları yanmıştı. Ama son maçta 12 Dev Adam’a karşı bu  konuda da kendilerini geliştirdiklerini gösterdiler. Blums, Peirins, Skele üçlüsü x-faktör olarak sahne alıp maçın kazanılmasında kenardan gelerek önemli rol oynadılar. Özetle koç Bagatskis’in ekibi yüksek tempoda oynamayı seviyor ve birlikte oynamaktan keyif alıyorlar. Bu pozitif mentalite de direkt oyunlarına yansımış durumda, şuanda turnuvanın en formda takımlarından biri.

Sınırlı ve Disiplinli Bir Takım

Karadağ koç Tanjevic yönetiminde sınırlı bir takım ama hadlerini bilerek disiplinli bir şekilde mücadele ediyorlar. Özellikle savunmada zaman zaman rakipleri bunaltıcı bir sertlikleri var. Ancak bu konuda istikrarlı değiller. İşin hücum tarafında dediğim gibi sınırlılar, özellikle kısa rotasyonundan yeteri kadar skor desteği alamıyorlar. Rice’ın her maçta devreye girmesi mümkün olamadığı gibi girse de sadece skora katkı veriyor zaten, halbuki takımda Dubljevic ve Vucevic gibi çok değerli uzunlar var. Fakat bu uzunları efektif kullanabilecek kısalar yok ellerinde. Grupta İspanya dışında yüksek tempoda oynayan ve onları zorlayacak bir takımla karşılaşmadılar, bu nedenle de Letonya karşısında işleri hiç ama hiç kolay değil.

Letonya – Karadağ İddaa Tahmin

Letonya, Sırbistan, Rusya ve Türkiye gibi 3 dişli takıma karşı çok iyi mücadele vermiş ve genelde de üstünlük kurmuştu. Karadağ gibi düşük tempoda oynayan bir takıma karşı zorlancaklarını düşünmüyorum. Hatta Karadağ da tıpkı 12 Dev Adam gibi mecburen Letonya’nın temposuna çıkar ve bol skorlu artı çift haneli farklı bir Letonya galibiyeti izleriz.

Güven indeksi: 9/10

İddaa Oranı: ML 1 / 1.20 & ÜST (158.5) / 1.70 & MS 1 (-7.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ML 1 / 1.29 & ÜST (157.5) / 1.91 & MS 1 (-7.5) / 1.91

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Estudiantes – Manresa İddaa Tahmini 13.10.19

İspanya Liga Endesa 4.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 21:00’da Manresa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir