Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Letonya – Sırbistan İddaa Tahmini 21.07.19

Letonya – Sırbistan İddaa Tahmini 21.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 15.lik mücadelesinde Letonya Pazar saat 11:30’da Sırbistan ile karşılaşacak. İddaa bu maça barem açmamışken Bets10 ise Letonya lehine 12. handikap belirlemiş.

Letonya tartışmasız turnuvanın en zayıf takımlarından biri  ki grup maçları dahil olmak üzere şuana kadar oynadıkları 6 maçı da kaybettiler. Son 2 klasman maçında önce Karadağ’dan 17 sonra da denk rakiplerinden olan Polonya’dan 14 sayı fark yemişlerdi. Atelbauers dışında ayakta kalabilen bir silahları yok.

Sırbistan ise kaliteli kadrosu ile turnuvanın büyük hayal kırıklıklarından biri oldu şuana kadar. Son 16 maçında Britanya’ya sürpriz şekilde yenilmelerinin ardından tüm klasman maçlarını da kaybederek tarihlerinin en kötü sonuçlarından birini almak üzere yollarına devam ediyorlar.

Letonya turnuvanın en zayıf takımlarından biri ve en iyi oyunlarını oynasalar da Sırbistan formsuz olsa da bu maçtan galibiyet çıkarmaları bana göre mucize olacaktır. Sırbistan son maçlarda isteksiz görünse de zayıf rakipleri karşısında hata yapmayacaklarını ve handikapı aşarak kazanıp son sıradan kurtulacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-12.5)  / 1.79
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …