Anasayfa / Gipuzkoa / Leyma – Gipuzkoa İddaa Tahmini 26.05.23

Leyma – Gipuzkoa İddaa Tahmini 26.05.23

İspanya LEB Oro çeyrek final serisi ilk maçında Leyma Cuma günü saat 20:00’da Gipuzkoa ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Leyma normal sezonu 3. sırada tamamlayarak iddiasını ortaya koymuş bir ekip. Ayrıca sezonun son kısmında evlerinde oynadıkları 3 maçı da kazanarak play-off’a formda bir giriş yapmışlardı kendi sahalarında. Son olarak denk rakiplerinden Palencia’yı konuk etmişler ve 12 sayı farkla net bir galibiyete imza atmışlardı. Barrueta (13.9 sayı), Javier Vega (10. sayı) ve Nwogbo (9.9 sayı) takımın en güvendiği isimler olacaklar bu maçta da. 

Gipuzkoa ise play-off’a yarışına 8. sıradan dahil olmuş bir ekip. Sezonun son kısmındaki deplasman karnelerine baktığımızda ise istikrarsız performanslar gördük, son 4 deplasman maçlarından ikisini kazanabildiler. Ancak önemli olan son 2 deplasman maçında vasat rakipleri Almansa’dan tam tam 23 sayı fark yerken Alicante’yi sie zorla 2 sayı farkla geçebilmişlerdi. Özetle sezonun son kısmında evden uzakta iyi sinyaller vermemişlerdi! 

9 Nisan’daki son karşılaşmalarında ise Leyma deplasmanda olmasına rağmen 73-73 biten normal sürenin ardından uzatmada 7 sayı farkla kazanmışlardı. Şimdi evlerinde oynayacaklar ve burası artık play-off! Ayrıca Leyma evinde ne kadar etkili bir takım ise Gipuzkoa ise özellikle deplasmanlarda zorlanan, istikrarlı olmayan bir takım. Leyma’nın saha avantajı ile başladığı seride ilk maçtan rakibine mesajı vereceğini, Barrueta ve Vega liderliğinde handikapı da geçerek kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …