Güncel
Anasayfa / Felix Perez / Libertad – Felix Perez Cardozo İddaa Tahmini 15.09.23

Libertad – Felix Perez Cardozo İddaa Tahmini 15.09.23

Paraguay Ligi mücadelesinde Libertad Cuma günü saat 02:30’da Felix Perez Cardozo ile karşılaşacak. Betroad misafir takımın lehine 9.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Libertad 9 maçın ardından hanesine 4 galibiyet yazdırabildi bu sayede de hedefledikleri play-off potasının için yer alıyorlar. Ancak son 3 maçlarından 2 tanesini kaybettiler, bu nedenle de toparlanmaları ve reaksiyon göstermeleri gereken bir dönemde olduklarını belirtmemiz lazım. Evlerindeki son 2 maçta bir diğer zayıf ekiplerden Campoalto’yu 14 sayı farkla geçerken, son maçta ise güçlü rakiplerden Colonias’a 12 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Cardozo, Campoalto ile beraber ligin en zayıf halkalarından birisi. 8 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildiler. Bununla beraber son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini, deplasmandaki son 3 maçlarından ikisinde ise San Jose’den tam 48 sayı ve Olimpia’dan ise 30 sayı fark yediklerini görmüştük. 12 Eylül’deki son maçlarında konuk ettikleri denk rakipleri Campoalto’ya 10 sayı farkla yenilmişlerdi ve canları sıkılmıştı doğal olarak. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz. Cardozo zaten ligin zayıf halkalarından birisi ve üstelik son maçlarında evlerinde olmalarına rağmen denk rakiplerden Campoalto’ya bile çift haneli farklarla yenildi. Libertada ise yakın zamanda, o rakibi sahasında konuk etmiş ve tam 14 sayı farkla geçmşti. Zaten kağıt üstünde rakipten daha iyi bir kadroları var ve buna bir de evlerinde oynamanın avantajı eklenince çift haneli farkları görmeleri sürpriz olmayacaktır. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7 Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …