Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lietkabelis – Juventus Utena İddaa Tahmini 06.06.21

Lietkabelis – Juventus Utena İddaa Tahmini 06.06.21

Litvanya Ligi üçüncülük serisi 3. maçında Lietkabelis Pazar saat 17:20’de Juventus Utena ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Lietkabelis serinin ilk maçında kendi sahasında 87-74 ile kazanarak saha avantajını korumayı başarmıştı. İkinci maçta ise benzer bir skorla bu kez konuk olduğu rakibine 85-74 ile kaybetmişti. İlk maçta olduğu gibi yine Gagic ve Masiulis devreye girmiş, yine Valinskas ve Normantas da 13’er sayıyla önemli katkı vermişlerdi ama takımın geri kalanından çok az destek alabildikleri için sadece 74 sayı üretebildiler ve savunmada da sorun yaşayınca kaybetmeleri kaçınılmaz oldu.

Juventus saha avantajı rakibinde olan bu seriye ilk maçta deplasmanda 13 sayı farkla kaybederek başlamış, ikinci maçta ise kendi sahasında benzer tarifeyi rakibine uygulayarak seriye 1-1 eşitlik getirmişti. İlk maçta Crawford, Kupsas ve Sulskis dışında skor katkısı verebilen alternatif bir isim daha bulamamışlardı. İkinci maçta ise Crawford, Kupsas, Gecevicius üçlüsünden gelen de toplam 50 sayı ve takımın geri kalanının yaptığı 35 sayılık katkı kazanmaları için bu sefer yeterli olmuştu. 

İki takım da ilk maçlarda ev sahibi avantajlarını kullanarak hata yapmadılar, dolayısıyla seride 1-1 eşitlik var ve halen saha avantajı Lietkabelis’in elinde. Seride 3 galibiyet alanın kazanacağını düşündüğümüzde bu maçın iki takım adına da ne kadar önemli olduğunu rahatlıkla söyleyebilriz. Bunun bilinciyle ilk maçta olduğu gibi Lietkabelis’in yine Gagic ve Masiulis ile dominant bir performans sergileyeceğini, kendi sahasında hata yapmayacağını ve düşük handikapı geçebileceğini düşünüyorum. Alternatif olarak da Juventus için açılan baremden alt seçeneğini deneyebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 22.06.21

Hazırlık Maçları kapsamında Litvanya Salı saat 19:30’da Rusya ile karşılaşacak. Mobilbahis misafir takım lehine 16.5 …