Anasayfa / Dijon / Limoges – Dijon İddaa Tahmini 06.11.21

Limoges – Dijon İddaa Tahmini 06.11.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 7. hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi saat 22:00’da Dijon ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak belirlemiş. 

Limoges sezona istediği gibi başlayamadı ve 6 maçlarından sadece 2 tanesini kazanabildi ki son 2 maçını da üst üste kaybederek ne kadar formsuz olduğunu gösterdi. Bu son 2 maçta önce içerde Cholet’e 12 sayı farkla sonra da deplasmanda Le Mans’a 5 sayı farkla teslim olmuşlardı. Le Mans’a 77-72 ile yenildikleri o son maçta hücumda zorlanmışlar, Massinburg (19 sayı), Lang (18 sayı, 6 ribaund) ve Harper (17 sayı, 5 ribuand, 5 asist) takımlarını ayakta tutmaya çalışan isimler olmuşlardı. 

Dijon ise ligin orta şekerli takımlarından biri. Koç Markovic ile girdikleri yeniden yapılanma sürecinde devamlılığı sağlamaya çalışıyorlar. Şuana kadar 6 maçtan 3 galibiyet çıkarabildiler. Hanelerine artı olarak yazabileceğimiz konu ise son 3 maçlarında 2 galibiyet çıkarmaları, yani doğru yolda oldukları. Evlerinde 2 maçta zayıf rakipler Roanne ve Provence’yi farklı yendikten sonra deplasmanda denk rakiplerinden Levallois’ya 87-74 ile farklı yenilmişlerdi. O maçta eski dost Sek Henry 13 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve tecrübeli oyun kurucu Holston 11 sayı, 9 asist ile takımı ayakta tutan isimlerdi. 

LHer iki takım da son haftalarda istediklerini alamadılar. Ama kadro kalitesine, hedeflere yani büyük resme baktığımızda Dijon rakibinden daha üstün bir takım. Ellerinde Henry, Holston, Katic, Ware, Kelly gibi önemli silahlar var. Ben bu maçta aradıkları çıkışı bulabileceklerini, koç Markovic’in de teknik detaylarda ve savunmadaki farkını ortaya koyarak takımını galibiyete taşıyabileceğini düşünüyorum. Ama yine de deplasmanda olmalarının etkisiyle riski azaltıp lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 2 (+3.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Slask Wroclaw – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 03.12.21

Polonya Ligi 13. hafta mücadelesinde Slask Wroclaw Cuma saat 19:30’da Spojnia Stargard ile karşılaşacak. İddaa …