Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Limoges – Gravelines İddaa Tahmini 01.02.20

Limoges – Gravelines İddaa Tahmini 01.02.20

Fransa JeepElite Pro A 21.hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi saat 22:30’da Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem Bets10 ev sahibi için sayı limitini 85.5 olarak açıklamışlar.

Limoges son haftalarda aldığı iyi sonuçlarla toparlandı ve 9 galibiyetle 9.sıraya kadar yükseldi, artık play-off yarışından sadece 1 adım gerideler. Ancak haftaiçi en önemli silahlarından olan, takımın lideri Christon’u Baskonia’ya kaptırdılar. Yerini ise emektar guard Nelson ile doldurdular. Bu hamle onların hücum performanslarını negatif etkileyecektir elbette. Christon varken bile ortalama 81 sayı üretebiliyorlardı zaten Pro A sahnesinde.

Gravelines 6 galibiyet toplayabildi ve Pro A’nın düşme adayları arasında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de sıkıntılı, 10 maçtan 2 tanesini kazanabildiler sadece. Bu maçlarda savunma konusunda da sorunlar yaşadılar, ortalama 87 sayı gördüler potalarında. Son 3 maçlarına baktığmızda ise bu konuda biraz da olsa gelişim gösterdiklerini gördük, Cholet’ten 83 ve Roanne’dan sadece 61 sayı yemişlerdi.

İki takım da hücum performansları üst düzey oyunculara sahip değiller. Bununla beraber son haftalarda savunma konusunda toparlanma sinyalleri veriyorlar. Limoges play-off yarışından uzaklaşmamak için Gravelines da düşme hattından kurtulabilmek için maça asılacaktır. Christon’dan yoksun Limoges’un rakibin toparlanma sinyalleri veren savunması karşısında 85 baremini geçmesi zor görünüyor ki Christon varken bile ortalama 81 sayı ürettiler bu sezon.

İddaa Oranı: EvSahibi ALT (85.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ALT (85.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …