Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Limoges – Le Mans İddaa Tahmini 19.11.23

Limoges – Le Mans İddaa Tahmini 19.11.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 12. hafta mücadelesinde Limoges Pazar günü saat 16:30’da Le Mans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Limoges ligin vasat ekiplerinden birisi, ilk 8 maçlarından sadece 1 galibiyet alabilmişlerdi… Son 3 maçlarından ise 2 galibiyet çıkararak kıpırdandıklarını gösterdiler. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise ne kadar dengesiz olduklarını görebiliriz; önce denk rakiplerden Cholet’e 9 sayı farkla kaybettiler sonra güçlü rakiplerden Asvel’i 79-68 ile geçtiler! Geçen hafta ise bir kez daha beklenmedik bir sonuç alarak deplasmanda Roanne’a 3 sayı farkla kaybettiler. 

Le Mans ise son dönemde tam olarak istim üstünde! Son 3 maçlarını kazanarak 6 galibiyete ulaştılar ve buraya yüksek moralle geldikleri bir gerçek. Son 2 deplasman maçlarında Roanne ve Gravelines’ı geçerek evden uzakta mini bir seri yakalamış oldular! Geçen hafta ise konuk ettikleri Nancy’yi tam 32 sayı farkla geçerek özgüven depolarını ağzına kadar doldurdular… 98 sayı ürettikleri o maçta Schwartz 18 sayı, 6 ribaund, Jones 15 sayı, 6 asist, De Lattibeaudiere 14 sayı, 5 ribaund ve Lewis 14 sayı, 3 asist galibiyeti getiren başlıca isimlerdi.

Puan tablosunda olmasa da kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde denk iki takımın kapışmasını izleyeceğiz. Elbette Limoges evinde avantajlı ama son dönemde aldıkları istikrarsız sonuçlarla bana güven vermiyorlar. Diğer taraftan Le Mans ise son dönemde üst üste galibiyetler alarak çıkışa geçtiğini net olarak kanıtlamış bir ekip. Deplasmanda oldukları için riski azaltacağım ve lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. Ama belirttiğim bir son dönemde yakaladıkları form grafiklerine bakınca kazanmaları sürpriz olmaz. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.41
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …