Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Limoges – Nancy İddaa Tahmini 04.03.23

Limoges – Nancy İddaa Tahmini 04.03.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 22. hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi günü saat 22:00’da Nancy ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibinin limitini 80.5 olarak açıklamışlar.

Limoges ligin play-off yarışçılarından birisi. 21 maçtan 10 tanesini kazandılar ve kendilerine 10. sırada yer buldular, play-off potasından sadece 1 adım gerideler. Ancak onlar milli aradan önce formsuzlardı, son 5 maçtan sadece 4 tanesini kaybettiler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise aradan önceki son iç saha maçlarında denk rakiplerden Gravelines’ı 78-61 gibi farklı bir skorla yendiklerini görmüştük. Kupada ise son maçta Dijon’a 83-65 ile farklı yenilmişlerdi. Milli arada Hawkins ile yolları ayırmışlar, yerine Klassen’i transfer etmişlerdi. Lang, Graves, Jones ile takımın en güvendiğim isimlerden biri olacak.

Nancy ise ligin yeni takımlarından birisi ama şuana kadar vasatın üstüne çıkamadılar! Toplayabildikleri 8 galibiyetle düşme potasından da sadece 1 adım uzakta kalabildiler. Diğer yandan deplasman karnesi en kötü olan takımlardan biri olduklarını da belirtelim. Bu sezon evden uzaktaki 10 maçlarından 9 tanesini kaybettiler! Son 5 deplasman maçlarına baktığımızda ise tamamında 80 ve üzerinde sayı yediklerini, savunmada sınıfta kaldıklarını gördük. Son olarak evden uzkata Roanne’a 98-95 ile kaybetmişlerdi.

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında kağıt üstünde ciddi farklar olsa da Limoges son dönemde güven vermiyor. Bu nedenle formsuz ve deplasmanlarda zorlanan Nancy karşısında bile onların handikaplı galibiyetlerine güvenemiyorum. Bunun yerine evlerinde Nancy’nin zayıf savunmasına karşı Lang, Graves, Jones liderliğinde iyi iş çıkaracaklarını düşünerek onlar için açılan limitten üst seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (80.5) – 1.55
Best10 Oranı: EvSahibi ÜST (80.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …