Anasayfa / Fransa Jeep Elite Pro A / Limoges – Nanterre İddaa Tahmini 17.11.18

Limoges – Nanterre İddaa Tahmini 17.11.18

Fransa Jeep Elite Pro A 10.hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi akşamı saat 22:00’da Nanterre ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Limoges sezona çok kötü bir başlangıç yaptığı gibi kadroda da kimyayı bir türlü tutturamadı, gelen-giden oyuncuları artık takip etmekte zorlanıyoruz. Zaten bu düzensizliğin ve istikrarsızlığın etkisi ile Eurocup ve Pro A’da oynadıkları son 5 maçlarını da üst üste kaybettiler. Son maçı da evlerinde Lokomotiv Kuban karşısında 8 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Nanterre ise eski günlerine dönebileceğinin sinyallerini veren bir başlangıç yaptı, şuanda 5 galibiyetleri var ve üst sıralardan sadece 1-2 galibiyet gerideler. Şampiyonlar Ligi’nde de işler yolunda gidiyor ve son 2 deplasman maçlarında ligde güçlü rakiplerinden Paris’i 7 sayı farkla ve Şampiyonlar Ligi’nde ise yine güçlü rakiplerinden Venezia’yı 12 sayı farkla rahat geçmişlerdi.

Bir tarafta beklentilerin çok altında kalan ve ciddi kadro problemleri yaşayan, formsuz Limoges, diğer tarafta son haftaların istim üstündeki takımı Nanterre var. Ayrıca Nanterre’in son 2 deplasmanda Paris ve Venezia gibi güçlü rakipleri de devirdiğini düşündüğümüzde burada Limoges karşısında kazanmaları doğal sonuç olur, bu nedenle lehlerine açılan handikapı değerlendirmek lazım.

İddaa Oranı: MS 2 (+2.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+3.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Bayi Rockets – Beijing Ducks İddaa Tahmini 03.07.20

Çin Ligi mücadesinde Bayi Rockets Cuma saat 10:30’da Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …