Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Limoges – Provence Basket İddaa Tahmini 22.10.22

Limoges – Provence Basket İddaa Tahmini 22.10.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 6. hafta mücadelesinde Limoges Cumartesi günü saat 21:00’da Provence Basket ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Limoges ligin orta şekerli takımlarından birisi. Ana hedefleri geçen sezon olduğu gibi play-off potasında yer alabilmek olacak. İlk 3 maçlarını üst üste kaybettikten sonra son 2 maçlarını üst üste kazanarak iyi bir performans sergilediler, kendilerine geldiler. Önce içerde Paris’i 7 sayı farkla sonra da deplasmanda denk rakiplerinden Strasbourg’u son nefeste de olsa 71-73 ile kazanmayı bilmişlerdi. O maçta Lang 22 sayı, 3 ribaund, 3 asist ve Rodriguez 16 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren isimlerdi. 

Provence ise normal şartlarda ligin zayıf halkaları arasında görülen bir takım ama ilk 4 maçlarından 2 tanesini kazanarak öyle kolay lokma olmayacaklarını da göstermiş oldular. Son 2 maçlarında konuk oldukları Blois’ya direnseler de 5 sayı farkla yenilmişler, sonrasında ise konuk ettikleri denk rakiplerinden Le Portel’i son nefeste 79-77 ile geçerek önemli bir başarıya imza atmışlardı kendi hedefleri doğrultusunda. O son maçta Thompson 19 sayı, Barbitch 13 sayı, Diggs 13 sayı, 8 asist ve Dokosi 10 sayı, 12 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. 

Limoges elbette kadro kalitesi ve tecrübe anlamında rakibinden bir adım önde ki bir de ev sahibi avantajına sahipler. Ligin play-off hedefine sahip takımlarından biri konumundalar. Karşılarında ise kendi sikletlerinde olmayan ama sezona iyi başlamış bir takım var. Limoges’un taraftarı önünde Lang ve Rodriguez gibi yıldıların liderliğinde hata yapmayacağını düşünüyorum ama Provence de zaman zaman direnecektir, bu nedenle de düşük handikaplı bir Limoges galibiyeti öneriyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.59
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …