Anasayfa / 2021 FIBA EuroBasket / Litvanya – Çekya İddaa Tahmini 24.02.20

Litvanya – Çekya İddaa Tahmini 24.02.20

FIBA EuroBasket 2021 elemeleri C grubu mücadelesinde Litvanya Pazartesi saat 20:30’da Çekya ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 80.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 81.5 olarak belirlemiş.

Litvanya ilk maçta Belçika deplasmanında tam 21 sayı farkla yenilerek ve sadece 65 sayı üreterek büyük hayalkırıklığı yaratmıştı. Kuzminskas, Kalnietis, Motiejunas gibi tecrübeli isimlere rağmen skor üretiminde ciddi sorunlar yaşamışlardı. Şimdi kendi sahalarında oynayacaklar ve ilk maçtaki farklı mağlubiyetin reaksiyonunu net olarak göstermeleri gerekiyor ki olası bir kayıp onları EuroBasket’in dışında bırakabilecek noktaya getirebilir.

Çekya ise ilk maçta beklenenden kötü bir performans sergilemiş olsa da evinde oynamanın avantajını kullanarak kazanmayı bilmişti. Ancak onların da eksiklerle beraber çok iyi durumda olmadıkları bir gerçek. Hruban, Bohacik ve Peterka yine takımın en güvendikleri isim olacaklar. Ancak bu seviyelerde Satoransky ve Vesely gibi yıldız isimlerin yokluğunu hissettikleri de bir gerçek ki sakat olan Balvin’i de çok arıyorlar özellikle çember koruma konusunda.

Litvanya ilk maçta yaşadığı sıkıntıların ve farklı kaybın ardından artık kendi sahasında net bir reaksiyon göstermek zorunda. Kalnietis, Kuzminskas, Motiejunas gibi tecrübeli isimlerle de ilk maçın aksine bu kez daha tempolu daha skorer bir oyun sergileyeceklerini düşünüyorum ki zaten kazanmak için de bu tarz bir oyunu benimseleri şart diyebiliriz. Çekya’nın savunmasını yıldız isimlerle delmekte zorlanmayacaklarını, 80 sayıların üstüne çıkabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (80.5) – 1.48
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.77
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …