Anasayfa / FIBA U20 Ümitler Avrupa Şampiyonası / Litvanya – Letonya İddaa Tahmini 17.07.19

Litvanya – Letonya İddaa Tahmini 17.07.19

FIBA U20 Avrupa Şampiyponası play-off mücadelesinde Litvanya Çarşamba saat 18:15’de Letonya ile karşılaşacak. İddaa oranları netleştirmemişken Bets10 ise Letonya lehine 23.5 handikap belirlemiş.

Litvanya D grubunda 3 maçtan ikisini kazanarak averajla Yunanistan’ın önünde ilk turu lider tamamlamıştı. İlk maçta zayıf halka Polonya’yı tam 30 sayı farkla geçerken 2.maçta vasat ekiplerden Slovenya karşısında sürpriz şekilde kaybetmişlerdi. Son maçta ise grubun diğer favorisi Yunanistan karşısında geriden gelerek uzatmada kazanmayı bilmişlerdi. Velicka ve Uleckas takımlarını sırtlayan isimler oldular şuana kadar.

Letonya turnuvanın zayıf halkalarından birisi. Zorlu C grubunda 3 güçlü rakibine de farklı kaybederek sonuncu olmuştu. Almanya’ya 26, İspanya’ya 23 ve Hırvatistan’a 12 sayı farkla kaybetmişlerdi. Atelbauers dışında fazla ayakta kalabilen isimleri olmadı ve zaten 2000 doğumlu ağırlıklı bir kadroları var.

Lİtvanya turnuvanın favorilerinden biri ve son maçta da Yunanistan’ı zor da olsa geçerek özgüvenlerini iyice yükselttiler. Şimdi çeyrek final öncesi önlerindeki tek engel zayıf Letonya. İki ülke arasında Baltık derbisi niteliğinde bir çekişme olduğunu da biliyoruz, bu nedenle de Litvanya’nın rakibini böyle zayıf yakalamışken acımayacağını ve handikapı geçebileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-23.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Boston Celtics – Washington Wizards İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Doğu Konferansı’nı 3. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Boston Celtics, Perşembe saat 19:00’da iddiası kalmayan, …