Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 17.08.19

Litvanya – Rusya İddaa Tahmini 17.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Espoo turnuvasında Litvanya Cumartesi saat 19:00’da Rusya ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açıklamamışken Bets10 ise Rusya lehine 10.5 handikap belirlemiş.

Litvanya Dünya Kupası’nın kaliteli ve can yakacak ekiplerinden birisi. Hazırlık maçlarında iki kere güçlü rakip Sırbistan ile karşılaşmışlar ve ikisini de kaybetmişlerdi. Son maçta da zayıf ve eksik Finlandiya’yı zorlanmadan farklı geçerek moral bulmuşlardı, bu maçta Grigonis, Kuzminskas ve Ulanovas’ı dinlendirmişti koç Adomaitis.

Rusya cephesinde ise Shved’in Dünya Kupası’nda yer olmayacak olması moralleri bozsa da hazırlık maçlarında koç Bazaravich’in öğrencileri gayet dirençli, pozitif bir basketbol oynadılar. Verona’daki turnuvada Vorontsevich ve Fridzon liderliğinde Senegal ile Venezüela gibi 2 zayıf rakibi ve denk rakiplerinden İtalya’yı geçmeyi başarmışlardı. 

Litvanya elbette kadro kalitesi ve derinliği anlamında Rusya’dan bir adım önde. Ancak koç Bazaravich’in öğrencileri de kolay lokma olmayacaklarını hazırlıkların ilk bölümünde gösterdiler. Bu maçta da Vorontsevich, Bolomboy, Kurbanov gibi sert oyuncularla Litvanya’yı ciddi şekilde zorlayacaklarını ve kaybetseler de handikapta kalabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+10.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …