Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Litvanya – Sırbistan İddaa Tahmini 05.07.19

Litvanya – Sırbistan İddaa Tahmini 05.07.19

FIBA U19 Dünya Kupası çeyrek final mücadelesinde Litvanya Cuma saat 15:30’da Sırbistan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Litvanya lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Litvanya grup kısmında beklentilerin altında kalmıştı; zayıf halka Senegal’i rahat yendikten sonra Yeni Zelanda’ya sürpriz bir şekilde 4 ve güçlü ABD’ye ise tam 18 sayı farkla yenilmişlerdi. Son 16 maçında ise denk geçmesi karşılaşmada Avusturalya’ya adeta patlamışlar ve 17 sayı farkla rahat kazanmışlardı. Venskus ve Rokubaitis takımlarını sırtlayan isimler olmuşlardı.

Sırbistan bana göre ABD ile beraber turnuvanın en yetenekli ve güçlü kadrosuna sahip. Bunu grup maçlarında 3/3 yaparak gösterdiler ki son maçta güçlü Fransa’yı 9 sayı farkla geçmişlerdi. Son 16 maçında ise vasat rakipleri Filipinler’e hiç acımadılar ve 27 sayı farkla darma dağın ederek adlarını çeyrek finale yazdırdılar. İkiz kuleler Petrusev ile Pecarski takımın öne çıkan isimleri oldular.

Litvanya her ne kadar Jokubaitis liderliğinde gelecek vaadeden bir takım olsa da Sırbistan kadar yetenekli ve kaliteli bir kadroya sahip değiller. İkiz kulelere karşı pota altında çok zorlanacaklarını düşünüyorum. Formda Sırbistan pota altı silahlarını iyi kullanarak Litvanya’yı geçer, handikap da geçilebilecek makul bir seviyede zaten.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.82
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Utah Jazz – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 05.08.20

NBA‘de Batı’nın iki play-off yarışçısının karşılaşmasında Utah Jazz Çarşamba saat 21:30’da Memphis Grizzlies ile mücadele …