Anasayfa / CSKA Moskova / Lokomotiv Kuban – CSKA Moskova İddaa Tahmini 12.05.22

Lokomotiv Kuban – CSKA Moskova İddaa Tahmini 12.05.22

VTB Ligi mücadelesinde Lokomotiv Kuban Perşembe saat 19:30’da CSKA Moskova ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 161.5 olarak belirlemiş.

Kuban, Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden sonra bir çok takımın aksine takımın esas yıldızlarını kaybetmedi ki serinin en kritik maçında, yani evlerindeki ilk maçta da o yıldızlar sayesinde ayakta kalarak 94-82 ile kazanmışlar, seriye tutunmuşlardı. O son maçta savunma zorlansalar da Motley 33 sayı, 3 ribaund, 3 asist, Barford 14 sayı, 2 asist ve McCollum 12 sayı ile takımlarını hücumda sırtlamışlar, CSKA gibi güçlü bir rakip karşısında galibiyeti getirmişlerdi. Bir kez daha çıkacakları bu tamam mı devam mı maçında yine koç Maksimovic’in en güvendiği isimler olacaklar. 

CSKA da rakibi gibi Rusya’nın Ukrayna’yı işgali nedeniyle az etkilenen ekiplerden biriydi. Evet Hackett, Voigtmann, Grigonis, Shengelia, Bolomboy gibi silahları kaybettiler ama halen ellerinde Shved, Freeman, Ware, Clyburn, Milutinov, Jerebko gibi silahlar var. Dolayısıyla özellikle skor üretimi konusunda hiç sıkıntı yaşamıyorlar ki son maçta burada kaybederken bile 82 sayı göndermişlerdi Kuban potasına. Clyburn 19 sayı, 3 asist, Shved 15 sayı, 2 asist ve Ware 15 sayı, 2 asist ile o maçta ayakta kalan isimlerdi. 

İki takım arasında ciddi farklar olmadığını seri boyunca gördük. Kuban, güçlü rakibine karşı 3 maçta da direnç ortaya koydu ve özellikle son maçta 3 yıldızının birden skor üretiminde devreye girmesiyle beraber hücumda patlama yaşadılar. Bir kez daha tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve taraftarları önünde yine yüksek tempoda McCollum, Barford, Motley liderliğinde hücumda etkili olacaklarını, CSKA’nın da Shved ve Clyburn liderliğinde onlara atarak cevap vereceğini düşünüyorum. 3. maçın bir benzerini izlememiz, muhtemel ve bu nedenle de tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.54
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) – 1.88
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 20.05.22

VTB Ligi final serisi ilk maçında CSKA Moskova Cuma saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa …