Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Lokomotiv Kuban – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 23.01.19

Lokomotiv Kuban – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 23.01.19

7DAYS EuroCup Top 16 4.hafta mücadelesinde Lokomotiv Kuban Çarşamba saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Rus ekibi gruptaki 3 maçından 2 galibiyet çıkardı ve 4/4 yapan Asvel ile liderlik mücadelesi verecekler. Gruptaki son 2 maçlarını da deplasmanda oynamışlardı ama buna rağmen kazanmayı bildiler, önce Frankfurt’u 23 sonra da bu maçtaki rakipleri Ulm’u 3 sayı farkla yenmişlerdi. Wright ile Ponitka formdalar ve bu maçta da takımlarının en önemli silahları olacaklar.

Ulm ise 3 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildi. Gruptaki son 2 maçlarını da kaybettiler. Sırasıyla ASVEL deplasmanında 4 sayı farkla kaybettiler ve sonra da bu maçtaki rakipleri Kuban’a evlerinde 3 sayı farkla yenildiler. Gruptan çıkabilmek adına artık kaybetme lüksleri kalmadı.

Lokomotiv Kuban her ne kadar Whitehead ile yollarını ayırmış olsa da Lacey ve Kulagin liderliğinde kısa rotasyonunda sorun yaşamıyorlar. Ayrıca Ponitka ve Wright çok formdalar, bu maçta da evlerinde oynamanın avantajını kullanarak galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum. Ulm elbette bir direnç koyacaktır ama ne kadro kaliteleri ne de sergiledikleri basketbolun seviyesi bu maçta handikapta kalabilecek şekilde onları kurtaramayacak bence. Rus ekibinin farklı ve net bir galibiyet alarak liderlik yarışından kopmayacağı görüşündeyim.

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Kanada – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası‘nda mücadele edecek 2 takım Kanada ile Yeni Zelanda Avusturalya’nın ev sahipliğinde karşılaşacaklar. Çarşamba …