Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Lokomotiv Kuban – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 23.01.19

Lokomotiv Kuban – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 23.01.19

7DAYS EuroCup Top 16 4.hafta mücadelesinde Lokomotiv Kuban Çarşamba saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Rus ekibi gruptaki 3 maçından 2 galibiyet çıkardı ve 4/4 yapan Asvel ile liderlik mücadelesi verecekler. Gruptaki son 2 maçlarını da deplasmanda oynamışlardı ama buna rağmen kazanmayı bildiler, önce Frankfurt’u 23 sonra da bu maçtaki rakipleri Ulm’u 3 sayı farkla yenmişlerdi. Wright ile Ponitka formdalar ve bu maçta da takımlarının en önemli silahları olacaklar.

Ulm ise 3 maçtan sadece 1 galibiyet çıkarabildi. Gruptaki son 2 maçlarını da kaybettiler. Sırasıyla ASVEL deplasmanında 4 sayı farkla kaybettiler ve sonra da bu maçtaki rakipleri Kuban’a evlerinde 3 sayı farkla yenildiler. Gruptan çıkabilmek adına artık kaybetme lüksleri kalmadı.

Lokomotiv Kuban her ne kadar Whitehead ile yollarını ayırmış olsa da Lacey ve Kulagin liderliğinde kısa rotasyonunda sorun yaşamıyorlar. Ayrıca Ponitka ve Wright çok formdalar, bu maçta da evlerinde oynamanın avantajını kullanarak galibiyete yakın olduklarını düşünüyorum. Ulm elbette bir direnç koyacaktır ama ne kadro kaliteleri ne de sergiledikleri basketbolun seviyesi bu maçta handikapta kalabilecek şekilde onları kurtaramayacak bence. Rus ekibinin farklı ve net bir galibiyet alarak liderlik yarışından kopmayacağı görüşündeyim.

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.74
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Nes Ziona – Maccabi Ashdod İddaa Tahmini 10.07.20

İsrail Winner Ligi 28.hafta mücadelesinde Nes Ziona Cuma saat 14:00’da Maccabi Ashdod ile karşılaşacak. JetBahis …