Anasayfa / Hazırlık Maçları / Lokomotiv Kuban – Uralmash İddaa Tahmini 06.09.23

Lokomotiv Kuban – Uralmash İddaa Tahmini 06.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Lokomotiv Kuban Çarşamba günü saat 15:30’da Uralmash ile karşılaşacak. Best10 Loko’nun galibiyeti için oranı 1.45 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Loko şuana kadar 3 hazırlık maçı yaptı ve tamamını temsilcilerimizle oynadıkları maçlarda Bodrumspor’u 2 sayı ile geçerken Bahçeşehir’e 7 sayı ve son olarak da Bursaspor’a son nefeste 3 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Koç Sekulic, Dünya Kupası’nda Slovenya’nın başında olduğu için takımı yardımcı koçlar yönetiyorlar. Kadrolarına baktığımızda ise Blizniuk, Jordan Morgan, Martiuk, Barford, Purcell, Okaro White, Chris Horon öne çıkan isimler konumundalar.

VTB’nin yeni takımlarından biri olan Rus ekibi Uralmash ise koç Pavicevic ile yola devam ederken kadrosunu büyük ölçüde yeniledi. Geçen sezon da kadroda olan isimlerden Javonte Douglas yine önemli parçalardan biri olacak. Yeni eklemelere baktığımızda ise Nevels, Tyrell Nelson, eski Petkimli Josh Perkins, eski Merkezefendili Chad Brown öne çıkan diğer isimler konumundalar. Bu ilk hazırlık maçları olacak. 

Loko geçen sezon olduğu gibi en az yarı final hedefi ile kurulmuş bir takım. Hazırlık maçlarında da gördüüğümüz üzere Barford, Purcell, White, Morgan, Horton gibi kaliteli yabancıların yanında Blizniuk ve Martiuk gibi yerli oyuncuları iyi monte etmiş durumdalar. Uralmash ligin yeni takımlarından birisive henüz toplama takım konumundalar. Loko, birbirini geçen sezondan da iyi tanıyan yabancılarının liderliğinde bu maçta tecrübe ve adaptasyon avajntajlarını kullanarak kazanacaktır. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …