Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lokomotiv Kuban – Zenit İddaa Tahmini 30.05.24

Lokomotiv Kuban – Zenit İddaa Tahmini 30.05.24

VTB Ligi üçüncülük serisi 3. maçında Lokomotiv Kuban Perşembe günü saat 19:30’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.52 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.75 olarak belirlemiş.

Kuban normal sezonu 4. sırada tamamladıktan sonra yarı finalde son şampiyon Kazan karşısında saha avantajı olmamasına rağmen çok iyi direnmiş ama 4-3 ile kaybetmekten kurtulamamıştı. Burada üçüncülük serisinde de saha avantajları bulunmuyor ve nitekim deplasmandaki 2 maçı da kaybettiler. Ama çok iyi direndiklerini, birini sadece 2 sayı, diğerini de sadede 3 sayı farkla kaybettiklerinin altını çizelim. Ancak sonuçta 2-0 gerideler ve evlerindeki bu maça tamam mı devam mı parolasıyla çıkmak durumundalar. 

Normal sezonu 2. sırada bitiren koç Pascual yönetimindeki Zenit ise yarı finalde güçlü rakibi CSKA karşısında saha avantajını kullanamamış 2-4 ile elenmişti. Sonrasında bu seriye de saha avantajı ile başladılar ve bu kez avantajı daha iyi değerlendirerek ilk 2 maçı kazanmayı bildiler. Evet zorlandılar, son nefeste kazandılar ama sonuçta kazandılar. Artık üçüncülük ünvanından sadece 1 galibiyet uzaktalar. 

Koç Sekulic’in öğrencileri ilk 2 maçta deplasmanda olmalarına rağmen beklenenden gayet iyi direnmişler fakat sonunu getiremeden bir maçı 2 diğer maçı 3 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Şimdi evlerinde tamam mı devam mı parolası ile çıkacakları bu maçta motivasyonlarının yüksek olacağını düşünüyorum. Akoon-Purcell, Karvel Anderson, Patrick Miller, Barford gibi kaliteli yabancıların liderliğinde taraftarlarına en azından bir galibiyet armağan edeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.52
intobet Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …