Anasayfa / BC Wolves / London Lions – BC Wolves İddaa Tahmini 07.02.24

London Lions – BC Wolves İddaa Tahmini 07.02.24

BKT EuroCup A grubu 18. ve son hafta mücadelesinde London Lions Çarşamba günü saat 22:30’da BC Wolves ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 89.5 olarak açıklamışlar. 

Lions son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve bu sayede de 12 galibiyete ulaştı. 3. sıradaki yerleri garanti, yani en kötü play-off’da saha avantajları olacak. Ama bu maçı kazanırlarsa ve Beşiktaş da Hapoel’i yenerse o zaman 2. sırayı kapıyorlar ve play-off oynamadan direkt çeyrek final biletini almış oluyorlar! Son 2 maçlarını üst üste kazanırken galibiyetler kadar etkili hücum performansları da dikkat çekti, sırasıyla 93 ve 92 sayı üretmişlerdi. 

Litvanya ekibi ise EuroCup’daki ilk sezonunda beklentilerin üstüne çıktı ama 7 galibiyette kaldığı için sürprize imza atıp play-off biletini kapamadı, 1 adım geride kaldı. Son 3 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak savunmada sorunlar yaşadıklarını görmüştük, Prometey’den 91 sayı ve Hamburg’dan 84 sayı yemişlerdi. Taylor, Thurman, Mekowulu, Brooks, Kariniauskas etkili hücum silahları olarak öne çıkıyorlar. 

Bir tarafta ikincilik yani direkt çeyrek final bileti şansı devam eden artı ev sahibi avantajı bulunan Lions, diğer tarafta deplasman takımı konumundaki iddiası olmayan, Londra’ya turistik seyahate gelmiş olan Wolves var. Lions zaten daha kaliteli ve iyi bir kadroya sahip, üstüne bir de bu artıları sayınca burada evlerinde hata yapmayacaklarını, kazanırken yüksek tempoda oynayıp bize bir kez daha bol skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.42
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (89.5) – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …