Anasayfa / Cheshire Phoenix / London Lions – Cheshire Phoenix İddaa Tahmini 05.05.21

London Lions – Cheshire Phoenix İddaa Tahmini 05.05.21

İngiltere Ligi play-off çeyrek final serisi 2. maçında London Lions Çarşamba saat 21:30’da Cheshire Phoenix ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 10.5 olarak açıklamış.

Lions normal sezonu 2. sırada bitirdi ve doğal olarak bu serinin favorisi olduğu gibi şampiyonluğun da güçlü adaylarından biri. İlk maçta bunu tam olarak gösteremediler ama yine de 73-66 ile kazanarak ikinci maça 7 sayılık bir avantaj getirmeyi başarmışlardı. Savunmada iyi iş çıkarıp rakiple aralarındaki kalite farkının ortaya çıkmasını sağladılar ancak hücumda Williams’dan gelen 22 ve Robinson’dan gelen 17 sayı dışında diğer isimlerden yeteri kadar katkı alamamışlardı. Bu da sadece 73 kalmalarına neden oldu. 

Sezonu 7. sırada bitiren Phoenix için aslına bakarsanız play-off bileti kapmak bile bir başarı, bundan sonrası büyük bir sürpriz olur. İlk maçta rakibin sert ve disiplinli savunması karşısında zaten üretimde çok zorlanmışlardı ama onlar da savunmada iyi karşılık verip en azından çift haneli farklarla yenilmemişlerdi bu sayede. Hücumda Ross 13 sayı ve Bryan-Amaning 12 sayı ile yegane ayakta kalabilen isimler olmuşlar ama tabi diğer isimlerden destek gelmeyince sadece 66 sayıda kalmışlardı. 

Lions bu maçta Williams ile Robinson’ın yanına Liggins’i de devreye sokacaktır ve bu sayede 80 sayıları geçmelerini bekliyorum. Savunmada ise disiplini yine elden bırakmayacaklarını, üretimde kısır kalan Phoenix’i yine sorun yaşamadan 70 altında tutabileceklerini düşünüyorum. İlk maçtan daha kolay bir galibiyet almalarını, handikapı aşarak adlarını yarı finale yazdırmalarını bekliyorum. Alternatif olarak düşük skor seçenekleri de değerlendirilebilir. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Milwaukee Bucks – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (Basket Guru) 18.06.21

NBA Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında Milwaukee Bucks Cuma saat 03:30’da Brooklyn Nets …