Güncel
Anasayfa / Atlanta Hawks / Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 18.03.24

Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks İddaa Tahmini 18.03.24

NBA Batı ekibi Los Angeles Clippers Pazartesi günü saat 04:30’da Doğu ekibi Atlanta Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Clippers her ne kadar son 4 maçtan 3 tanesini kaybetmiş olsa da topladığı 42 galibiyetle halen konferansının ilk 4 yarışında önemli bir yere sahip. Evlerindeki son 2 maçlarına baktığımızda ise güçlü rakiplere karşı kaybettiklerini gördük, önce Bucks’a 7 sayı sonra da Wolves’a tam 18 sayı farkla teslim olmuşlardı. Bu maçta da Westbrook’dan faydalanamayacaklar, Harden ile Powell’ın durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Hawks ise Young’ın yokluğunda sıkıntı yaşamaya devam ediyor. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 29 galibiyette kaldılar. Evet halen play-in potasında 10. sırada olsa yer alıyorlar ve onları zorlayabilecek en yakın rakipler ile de 3 galibiyetlik bir fark var aralarında. Ama bu gidişle yerlerini kaybetmeleri sürpriz olmaz. Evden uzaktaki son 2 maçlarında Batı’nın alt sıra ekiplerinden Blazers’a 4 sayı ve Jazz’a ise 2 sayı ile kaybetmişlerdi. Young dışında Okongwu, Gueye, Griffin ve Bufkin’i de kullanamayacaklar bu maçta.

Clippers hem kalite jem de tecrübe anlamında rakibinden bir değil, birkaç adım önde. Özellikle Hawks’da Young’ın olmadığı bir ortamda makas daha da fazla açılmış durumda… Clippers cephesinde Harden’ın durumu net olmasa da George, Zubac, Leonard gibi silahlarla artık kötü gidişe dur diyeceklerini düşünüyorum ve hazır karşılarında formsuz bir rakip varken, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …