Anasayfa / NBA / Los Angeles Clippers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 15.02.21

Los Angeles Clippers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 15.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Los Angeles Clippers, Pazartesi sabaha karşı saat 06:00’da Cleveland Cavaliers ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maçın handikaplarını deplasman ekibi lehine 9.5 olarak belirlemiş.

Los Angeles Clippers kadro yapısı göz önünde bulundurulunca otoriteler tarafından yükseklerde gözükse de, sezonun geri kalan kısmında baskın bir performans sergileyemedi. Deplasmanda üst üste galibiyetler aldıktan sonra iç sahada oynadıkları iki maçta sırasıyla Boston ve Sacramento’ya boyun eğdiler. Takımda genel bir istikrar problemi hakim. Ve bu sorun çözülmediği sürece şampiyonluk yarışında geride kalırlar. Son maçlarda Paul George’un yokluğu Lou Williams’ın biraz daha ön plana çıkmasını sağladı. 

Cleveland Cavaliers Doğu konferansının 13. sırasında bulunuyor. Son 6 maçını kaybeden ekip, bu maçların 5’inde 18 ve üzerinde fark yedi. Takımı yönetmeye çalışan Collin Sexton ve Andre Drummond harici hiçbir oyuncu maç kazandıracak performans sergilemiyor. Brooklyn Nets’den takas sonucu elde edilen Jarrett Allen takıma ısındığı hakkında açıklamalarda bulundu. Son 3 maçta 18 sayı ortalamasıyla oynayan genç pivotun enerjisi, takım için oldukça önem taşımakta.

Los Angeles Clippers yaşadığı istikrar sorunlarına rağmen tüm göstergelerde rakibinden üstün durumda. Tecrübeli ve güçlü oyunculardan oluşan yapısıyla birçok maçta çift hane atacak bir güçteler. Tyronn Lue’nun takımı daha iyi yönetmesine ihtiyaçları var. Karşı taraftaki Cleveland Cavaliers ise beklentisi olmayan sıradan bir Doğu ekibi. Böylesine bir rekabetçi Doğu konferansında ilk 8 yapmaları neredeyse imkansız. Ev sahibi ekipten çift haneli rahat bir galibiyet bekliyorum. 

Eksikler:

LA Clippers: Paul George 
Cleveland: Matthew Dellavedova, Larry Nance, Kevin Love

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.58
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons …