Anasayfa / Dallas Mavericks / Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (Basket Guru) 06.06.21

Los Angeles Clippers – Dallas Mavericks İddaa Tahmini (Basket Guru) 06.06.21

NBA Batı Konferansı çeyrek final serisi 7. ve son maçında Los Angeles Clippers Pazar saat 22:30’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler.

Clippers seride evindeki ilk 2 maçı kaybettikten sonra bir çok kişiyi yanıştmış ve geri dönerek Dallas’daki 2 maçı da kazanıp seriye 2-2 eşitlik getirmişti. Sonrasında evlerinde kaybedip deplasmanda kazanarak seriden kopmadılar ve 3-3 eşitliği yakaladılar. Son maçta 97-104 ile kazanırken savunmada çok iyi işler çıkardıklarını görmüştük. Doncic ve Hardaway dışında diğer silahları devreye sokmamışlardı. Hücumda ise Leonard beklenen patlamayı yapmış ve 45 sayı ile takımını galibiyete taşıyan isim olmuştu. 

Mavs ise serideki geleneği sürdürerek Clippers gibi onlar da deplasmandaki tüm maçları kazanıp evlerindeki tüm maçları da kaybettiler. Son 2 maçta deplasmanda 100-105 kazanırken, son maçta ise evlerinde seriyi bitirme şansları varken bunu değerlendiremediler ve Doncic ile Hardaway dışındaki isimlerin suskun kalmalarıyla beraber sadece 97 sayı üretip yenilmekten kurtulamadılar. Şimdi deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

İki takımın ne kadar denk olduğunu seri boyunca gördük. 6 maçta da deplasman takımlarının kazandığı tarihe geçecek ve bir daha tekrarlanması kolay olmayan bir seri izledik şuana kadar. Bakalım son maçta da serinin geleneği bozulacak mı yoksa Clippers bu kez masaya yumruğunu vurup kazanarak adını yarı finale yazdırabilecek mi. Açıkçası ben iki takımın denkliklerini bu kritik tamam mı devam mı maçında da sürdüreceklerini, kazanan takımın net bir üstünlük kuramayacağını düşünüyorum. Bu nedenle ana tercihim Mavs lehine açılan handikapı yanıma almak olacak. Alternatif olarak da yine savunma odaklı bir maç izleyeceğimizi düşündüğüm için alt seçeneğini önereceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.37
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AS Monaco – Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 18.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 34. hafta mücadelesinde AS Monaco Cuma saat 19:00’da Asvel Villeurbanne …