Anasayfa / NBA / Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 12.09.20

Los Angeles Clippers – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 12.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Batı konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Seride 3-1 önde olan Los Angeles Clippers, Cumayı Cumartesiye bağlayan gece saat 01:30’da Denver Nuggets ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 220.5 olarak belirlerken bets10 218.5 olarak belirlemiş.

Los Angeles Clippers serinin kontrolünü elinde bulundurmaya devam ediyor. Denver’a göre birkaç gömlek üstün olan ekip Batı konferansında da favori takımımdı. Serideki 2. maçı kaybedip 3. maçta da biraz kötü performans sergilemiş olsalar da 4. maçı rahat bir şekilde oldukça düşük tempoda kazanmayı başardı. 96-85 biten maçta topun kontrolünü sürekli sağlamayı, az top kaybı yapmayı, tempoyu kontrol etmeyi ve pota altını daha iyi savunmayı başardılar.

Denver Nuggets son maçta 85 sayıda kaldı. Maçın düşük temposunu göre normal gözükebilir ama bahsettiğim hücum sıkıntıları bir kez daha oyuna yansımış oldu. Rotasyonları oldukça dar. Hücumda 40 dakika iyi performans sergileseler de kalan 8 dakikada patlıyorlar. 3. maçta özellikle bunu gördük. Onlar için pek fazla şans yok. Zaten Clippers gibi geniş kadroya sahip bir takımı 7 maçlık bir serinin ardından yenmek kolay değil.

Clippers başarılı bir oyun oynuyor. Bu turu geçtikten sonra olası rakipleri olan Lakers’la güzel bir mücadeleleri olacak. O seriye tamamen hazırlar, sadece hücumlarını biraz daha fazla sıkmalılar. Denver Nuggets için diyecek pek bir şey yok. Hücumda bu kadar dar rotasyonla normal sezonu geçirebilirler ama ötesine gidemezler. Geride kalan 4 maçta en fazla 220 sayıya şahit olduk. Bu maçta rahat bir Clippers galibiyeti bekliyorum onun yanında alt seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

LA Clippers:
Denver: Will Barton

İddaa Oranı: ALT (220.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (218.5) – 1.73Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 23.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi 3. maçında Denver Nuggets Çarşamba saat 04:00’da Los Angeles Lakers …