Anasayfa / Detroit Pistons / Los Angeles Clippers – Detroit Pistons İddaa Tahmini 10.02.24

Los Angeles Clippers – Detroit Pistons İddaa Tahmini 10.02.24

NBA Batı Konferansı temsilcisi Los Angeles Clippers Cumartesi günü saat 23:30’da Doğu ekibi Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takımın lehine 18.5 handikap belirlemişler. 

Clippers formda ekiplerden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de kendilerine 34 galibiyetle 3. sırada yer buldular. Artık lider Wolves’dan sadece 2 galibiyet uzaktalar ki 2 maçlarının da eksik olduğunu belirtelim. Evlerindeki son maçta Batı’nın dişli rakiplerinden Pelicans karşısında beklenenden kötü bir oyun sergileyerek 11 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta eksik ya da sakat oyuncuları bulunmuyor.

Pistons her ne kadar ligin en kötü galibiyet sayısına sahip takımı olsa da son 2 maçlarını üst üste kazandıklarının ve artık çok daha pozitif bir basketbol oynadıklarının altını çizelim. O 2 maçta önce depasmanda Kings’i 13 sayı farkla sonra da Portland’ı uzatma sonunda da olsa 6 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Stewart, Grimes, Fournier, Flynn’den faydalanamaaycaklar, Milton ve Troy Brown’un durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Elbette Clippers Büyük Üçlü’sü Harden, Leonard, George ile beraber evindeki bu maçta net favori konumunda. Ancak Pistons’un da genç ve yüksek potansiyelli isimleriyle son 2 maçta diğer Batı ekipleri Kings ile Blazers’ın canını nasıl sıktığını gördük. Bu maçta da güçlü rakipleri karşısında Cunningham, Thompson, Ivey, Duren gibi silahları verimli kullanarak kolay lokma olmayacaklarını, en azından handikapın içerisinde kalabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+18.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 2 (+18.5) – 1.60
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Utah Jazz – San Antonio Spurs İddaa Tahmini 26.02.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Utah Jazz Pazartesi günü saat 04:00’da San Antonio Spurs ile karşılaşaacak. …