Anasayfa / NBA / Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 14.08.21

Los Angeles Clippers – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 14.08.21

NBA Yaz Ligi’nde Los Angeles Clippers cumartesi sabaha karşı 05:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. İddaa bu karşılaşmada toplam sayı limitini 159.5 olarak tespit etmiş. Bets10 ise henüz oranları netleştirmedi

Los Angeles Clippers Yaz Ligi’nde ilk iki maçında Milwaukee Bucks ve Portland Trail Blazers’a yenilmekten kurtulamadı. Bucks karşısında 20 sayı farkla geriye düşmelerine karşın geri gelmeyi başarsalar da Portland Trail Blazers karşısında farklı yenildiler. Çaylak oyuncular Keon Johnson ve Jason Preston’dan şu ana kadar istedikleri katkıyı alamadılar. İki maç sonunda Jay Scrubb takımın skor lideri olarak öne çıktı.

Los Angeles Lakers ise Yaz Ligi’nde oynadığı iki maçta Phoenix Suns’ı 73-72 yenip New York Knicks’e 91-82 yenilmekten kurtulamadı. Devonte Cacok iki maç sonunda takımın en skorer ismi olarak ön plana çıktı. Bunun yanında çaylak Joel Ayayi Knicks karşısında oyun kurucu pozisyonunda takıma iyi katkı verdi. Yaz Ligi’nde oynadıkları iki karşılaşmada ortalama 77 sayı ürettiler. Rakipleri Clippers’a oranla daha düşük tempoda oynamayı seviyorlar.

Los Angeles Clippers Keon Johnson ve Jason Preston gibi iki potansiyelli çaylağa sahip. Burada oynadıkları iki karşılaşmada da çok dağınık gözüktüler. Tempoyu yukarı çekerek geçiş hücumlarından skor üretmek istiyorlar. Lakers rakibine oranla iki maçta da daha derli toplu görünen taraftı. İki takımın mücadelesinde Clippers’in tempolu oyunuyla beraber yüksek skor çıkmasını bekliyorum. Lakers galibiyete de denenmeye değer.

İddaa Oranı: Üst (159.5) – 1.49

Bets10 Oranı: –

Güven Endeksi: 8Hakkında Dağhan Duru

1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Golden State Warriors – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 18.08.21

NBA Yaz Ligi mücadelesinde Golden State Warriors Çarşamba saat 02:00’da Los Angeles Lakers ile karşılaşacak. …