Anasayfa / Denver Nuggets / Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 19.09.20 (Basket Guru)

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 19.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Cumartesi saat 04:00’da Denver Nuggets ile karşılaşacak. İddaa Denver lehine 9.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak belrilemiş.

Lakers, yarı final serisinde Rockets’ı ilk maçtaki yenilgiden sonra üst üste 4 kez yenerek rahat bir şekilde adını finale yazdırmıştı. Davis ve James kendilerini pota altında zorlayacak isimler olmadığı için çok rahat hareket etmişler, son maçlarda ağırlıklarını koymuşlardı. Tabi Rondo’nun da devreye girmesi koç Vogel’in elini önemli ölçüde rahatlatmıştı. Şimdi karşılarında kendilerini pota altında oldukça zorlayacak, fizikli ve sert bir takım bulacaklar, bu nedenle Houston serisinden farklı oynamaları gerekecek, özellikle savunmada.

Denver, Clippers karşısında 3-1 geri düşmesine rağmen Jokic ve Murray’nin müthiş performansları eşliğinde geri dönüp 4-3 ile kazanarak adını finale yazdırmıştı. İki yıldızın yanında Millsap ve sakatlıktan dönerek takıma hemen uyum sağlayan Harris’in de x-faktör katkıları çok değerliydi. Tabi genç forvet Porter Jr.’ın da takımın önemli parçalarından biri olduğunu unutmayalım. Jokic, Houston serisinde adeta büyüdü, evrildi ve bu seride de koç Malone’un en güvendiği silah olacak güçlü rakip Lakers karşısında.

Lakers, Houston serisini erken bitirdiği için Denver’a nazaran daha fazla dinlenme fırsatı buldu. Elbette seri boyunca da bunun artılarını hissedeceklerdir. Ancak Denver’da 3-1 geriden gelerek kazanmanın morali ve özgüvenine sahip. Jokic ve Murray çok yorulmuş olsalar da kolay lokma olmadıklarını göstermenin mutluluğu ile bu seriye de etkili başlayacaklardır. Elbette Lebron ve Davis’in onlara izin vereceğini düşünmüyorum ama en azından dirençlerini ilk maçtan göstermelerini, çift haneli farklarla kaybetmemelerini bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+9.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 2 (+11.5) – 1.44
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Aris – Iraklis İddaa Tahmini 01.11.20

Yunanistan Ligi 2. hafta mücadelesinde Aris Pazar saat 20:30’da Iraklis ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı …